Chcete získať dlhší prístup do platenej sekcie? Akcia končí DNES!

0

V piatok sme pre všetkých fanúšikov Trading11 pripravili veľkú výzvu. Veríte, že Bitcoin sa ešte tento rok dostane na nové historické maximum? Hmm a čo tak do konca septembra (září)?

Tri dni ste mali možnosť hlasovať v našej ankete a výsledky sú celkom zaujímavé (hlasovať môžete do konca nedele).

Link na anketu

My si myslíme, že september (září) bude pre kryptomeny prelomový a sme pripravení sa s vami aj staviť! O čo? Nuž, o predĺženie vášho členstva. Pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku:

Akcia platí do konca týždňa!!!

Limitovaná ponuka – poďte sa s nami staviť!

Veríme v silu Bitcoinu a sme pripravení sa s vami staviť, že do konca septembra (září) 2019 otestuje historické maximum – konkrétne, do konca septembra 2019 na burze Bitfinex dosiahne hodnotu 19 500 $.

Sme si tým natoľko istí, že sme pre vás vytvorili špeciálne členstvo SPECIAL ATH! Jeho kúpou získate prístup k platenej sekcii Trading11, až dokým Bitcoin nesplní spomenutú podmienku (dosiahnutie ceny 19 500 $ na Bitfinexe). Cena členstva odráža tento predpoklad.

799 kč – teda ekvivalent ceny za prístup do platenej sekcie na dva mesiace. Ak si myslíte, že ATH tak skoro nehrozí, ide o veľmi výhodnú ponuku.

Členstvo SPECIAL ATH si môžete kúpiť tu

Limitovaná ponuka 2

Ak však ako správny fanúšik kryptomien veríte v silu Bitcoinu, táto ponuka pre vás vôbec nie je výhodná. Našťastie tu máme aj niečo pre vás.

Členstvo BTC BELIEVER 2019 vám dá prístup k našim plateným analýzam do konca septembra (září) 2019. Ak však Bitcoin v tom čase na Bitfinexe otestuje cenu 19 500 $, predĺži sa vám o ďalšie dva mesiace! Teda vydrží do Novembra (listopad) 2019.

Členstvo BTC BELIEVER 2019 stojí, ako inak, 799 kč.

Môžete si ho kúpiť tu

avatar
  Subscribe  
Upozornit na