[ANKETA] Bitcoin stúpa na nové ATH! – Dosiahne ho ešte v tomto roku?

0
bitcoin ath all time high historicke maximum dosiahol anketa 2019 trading11

Zatiaľ čo zisky väčšiny altcoinov sú tento rok dosť nepresvedčivé (česť výnimkám), Bitcoin naplo ukázal svoj potenciál. Všetko, čo sme písali v roku 2018, všetky tie pozitívne správy a predikcie, sa pomaly ale isto napĺňajú. V prvej polovici tohto roka sme boli svedkami fenomenálneho rastu, počas ktorého sa kapitalizácia BTC dostala zo slabých 53 miliárd dolárov na súčasných dvesto miliárd! 

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, keďže na týchto hodnotách sme boli už v roku 2017, ale je to neuveriteľný posun vpred. A čo je najdôležitejšie, zdá sa, že sme prekonali aj nevyhnutnú korekciu.

Bitcoin sa po dosiahnutí tohtoročného high (14 000 $) prepadol na cca 9 000 $ a teraz sa už pomaly vracia. Aktuálne zápasí so silnou rezistenciou, ktorú však už tento rok dvakrát prerazil. Tento týždeň akumulujeme pod spomínanou rezistenciou a podľa mňa existujú dva pravdepodobné scenáre.

1D BTC/USD - Bitstamp

Buď hodnota Bitcoinu mierne klesne a veľryby si zájdu po nákup za sub 11-tisícové ceny, alebo jednoducho prerazíme rezistenciou a snáď aj čoskoro pokoríme tohtoročné high. Je však dôležité dodať, že toto je iba môj osobný názor a rozhodne by ste sa podľa neho nemali riadiť.

Ak chcete názor profesionálnych obchodníkov, odporúčam vám zaobstarať si prístup k našim prémiovým analýzam. Na Trading11 sme pre vás pripravili naozaj špeciálnu ponuku (viac nižšie).

Dosiahne Bitcoin tento rok nové ATH?

Mňa by zaujímal hlavne váš názor. Myslíte si, že Bitcoin má dostatočné momentum na to, aby v najbližších piatich mesiacoch dosiahol nové historické maximum? Uvedomme si, že tu nejde iba o percentá, ale aj o kapitalizáciu.

Cena Bitcoinu tento rok vyrástla na štvornásobok a kapitalizácia narástla o 150 miliárd dolárov. Je reálne, aby sme do decembra 2019 pridali ďalších 150 miliárd?

Svoj názor môžete vyjadriť v tejto ankete:

Dosiahne Bitcoin v roku 2019 nové historické maximum?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Ak áno, tak kedy?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Tak ako tak, je pred nami extrémne volatilné obdobie, počas ktorého šikovný trader na burze môže vytvoriť obrovské zisky. Vaše šance na pekný zárobok sa ešte zvýšia, pokiaľ získate pomoc profesionálov.

Limitovaná ponuka – poďte sa s nami staviť!

Nakoniec tu pre vás ešte máme špeciálnu ponuku, ktorá trvá do konca tohto týždňa (viď odpočet). My veríme v silu Bitcoinu a sme pripravení sa s vami staviť, že do konca septembra (září) 2019 otestuje historické maximum – konkrétne, do konca septembra 2019 na burze Bitfinexe dosiahne hodnotu 19 500 $.

Sme si tým natoľko istí, že sme pre vás vytvorili špeciálne členstvo SPECIAL ATH! Jeho kúpou získate prístup k platenej sekcii Trading11, až dokým Bitcoin nesplní spomenutú podmienku (dosiahnutie ceny 19 500 $ na Bitfinexe). Cena členstva odráža tento predpoklad.

799 kč – teda ekvivalent ceny za prístup do platenej sekcie na dva mesiace. Ak si myslíte, že ATH tak skoro nehrozí, ide o veľmi výhodnú ponuku.

Členstvo SPECIAL ATH si môžete kúpiť tu

Limitovaná ponuka 2

Ak však ako správny fanúšik kryptomien veríte v silu Bitcoinu, táto ponuka pre vás vôbec nie je výhodná. Našťastie tu máme aj niečo pre vás.

Členstvo BTC BELIEVER 2019 vám dá prístup k našim plateným analýzam do konca septembra (září) 2019. Ak však Bitcoin v tom čase na Bitfinexe otestuje cenu 19 500 $, predĺži sa vám o ďalšie dva mesiace! Teda vydrží do Novembra (listopad) 2019.

Členstvo BTC BELIEVER 2019 stojí, ako inak, 799 kč.

Môžete si ho kúpiť tu

Akcia platí do konca týždňa!!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na