11.09.18 Denný update vývoja altcoinov – DASH, DOGE, IOTA, ETC, ZIL

Share This Post

Dnes si treba dať pozor hlavne na dva coiny a ak ste v trhu, určite popremýšľajte nad stratégiou ako ochrániť svoj kapitál.

DASH/BTC

DASHBTC

Dash Coin posledné dni začal pekne posilňovať. No v ceste mu stojí prvá, skutočne silná rezistencia. Preraziť ju nebude ľahká úloha. Preto očakávam, že sa trh opäť vráti k lokálnej Trend Line, kde príde k odrazu a opätovnému pokusu o prelomenie rezistencie. Avšak či sa mu to podarí je už otázne. Treba si počkať. Ale ak ste stále v trhu, posunul by som si Stop-loss na 28000 Satoshi

DOGE/BTC

DOGEBTC

Doge Coin nám klesá a teraz nastáva otázka, kam až padne. Ako vidíte na grafe, je tam priam ukážková medvedia divergencia RSI. Trh aktuálne testuje support 96 Satoshi, čo bolo predchádzajúce High. No nemyslím si, že je to konečná. Ak nejaká svieca zavrie pod týmto supportom, bude to signál k ďalšiemu oslabovaniu. Pokles by mohol pokračovať až k 60 Satoshi, no mohol by sa zastaviť aj na MA55. Ťažko povedať kde to bude. Jedno je však isté, ideme dole.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA pokračuje pozdĺž lokálnej Trend Line. Za dva dni sa neudialo absolútne nič. A pravdepodobne sa nebude diať ani ďalšie dva. Kým trh neprerazí rezistenciu alebo nezlomí Trend Line nie je tu príliš čo analyzovať.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic sa dokázalo udržať nad supportom 1720 Satoshi a dokonca prelomilo lokálnu Downtrend Line. No, žeby to vyzeralo na nejaký zbesilý rast, to nemôžem povedať. Aktuálne trh bojuje s rezistenciou 1800 Satoshi a nad ňou je ešte MA55. Zároveň indikátor RSI je takmer na hodnote 50. To naznačuje, že na prerazenie si ešte budeme musieť počkať. Potrebujeme rázny pohyb Up, jednú silnú sviečku, ktorá dostane cenu až nad MA55 a dá trhu možnosť  otestovať MA200. Inak sa budeme stále šmatlať medzi supportom a rezistenciou.

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa postupuje do strany v rozmedzí 505 až 666 Satoshi. Zdá sa mi, že tento coin opäť zvolil taktiku mŕtveho chrobáka a vyčkáva, čo sa udeje na Bitcoine.  Bude zaujímavé sledovať ako zareaguje na približujúce sa kĺzavé priemery MA55 a hlavne MA200. Ak sa nič vážne na Bitcoine nezomelie, myslím, že práve jeden z týchto kĺzavých priemerov vytlačí cenu z pásma v ktorom sa aktuálne nachádza.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....