12.02.19 Technická analýza ZEC/BTC – Jedou medvědi na dovolenou?

0
analyza trading11 medved bear

Bitcoin narazil na predikovanou úroveň 3550 $ a pomalu se vrací k 3600 $. Samozřejmě ještě může dojít na průraz 3550 $, ale zatím se dá říct, že trh má splněno a může zamířit k 3850 $. Ovšem ještě musí překonat 3700 $, kde předtím selhal. Selhání v úrovni 3700 $ by mohlo poslat cenu k úrovni 3400 $.

Altcoiny reagují zatím opatrně, nicméně to začíná vypadat, že medvědi jedou na dovolenou a dva týdny můžou řádit býci. Například ZEC se pokouší nastartovat nový růst, ale možná ještě bude muset vytvořit korekci s návratem k supportu.

Daily trend…………………………downtrend
Weekly trend……………………..downtrend

Dlouhou dobu trh klesal a vytvářel klesající klín, který nejdříve prorazil dolů. Následně se cena silně vrátila do formace a to byl signál, že by se mohlo jednat o falešný průraz. V takovém případe většinou dochází na silnou reakci trhu opačným směrem. K té reakci došlo dnes a trh prorazil trojúhelník, nicméně není kam spěchat!

Předpokládám, že na takovou reakci market zareaguje pohybem proti a cena by pak mohla klesnout zpět k úrovni 0.013900 BTC. Rozhodujícím faktorem bude překonání úrovně 0.014799 BTC.

Překonání této úrovně podpoří další růst a umožní otestovat silné high 0.016086 BTC, z 11 ledna tohoto roku.

Pokud bych se rozhodoval vstoupit do trhu, tak by to bylo na korekci v úrovni 0.013900 BTC a zisky bych uzavíral v úrovni 0.017000 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na