12.04.19 Technická analýza LTC/USD – Souboj o support

0
analyza

Dnes se na Bitcoinu neděje nic zvláštního, cena v podstatě okupuje oblast 5000-5100 $. Psal jsem o tom včera, že do konce týdne očekávám pokles k úrovni 5100 $ a pak uvidíme. Pravděpodobně však má cena namířeno k úrovni 4700-4600 $. Dosažení 4600 $ by neměl být problém, ale blíží se polovina měsíce a obchodníci můžou mít pocit, že trh neudrží současné maximum. Začnou opouštět pozice a cena tak může spadnout až k úrovni 4200 $ nebo dokonce k 3970 $.

Cena na LTC je dobře čitelná a hraje o hodně. Minulý týden došlo k překonání resistance v úrovni 78-84 $. Tato současná weekly svíce se pouze snaží zjistit, nakolik toto překročení resistance bylo součástí spekulace nebo zda opravdu existuje legitimní důvod držet cenu nad touto resistancí.

Střednědobý trend………………UPtrend
Dlouhodobý trend……………….Downtrend

Jak vidíte, tak ceně se přes tuto oblast dolů moc nechce, ale to neznamená, že konec týdne bude nad 84 $. Pro další růst by to chtělo, aby se weekly udržela nad touto resistancí, jinak hrozí propad k úrovni 60-52 $.

Samotný pokles k této hodnotě není ale problém! Nicméně problém je v tom, že cena bude opět pod resistancí a tím pádem bude mít menší šanci na rychlý návrat k 100 $.
Bohužel indikátor RSI stojí proti myšlence dalšího růstu a spíše to vypadá skutečně na pokles. Ideálnější by bylo, kdyby cena zůstala nad supportem 84 $ a tam začala konsolidovat.

Na dvouhodinovém grafu by se cena mohla vrátit k úrovni 88 $, ale pokud zde začne selhávat, tak může následovat propad k 84 $ nebo rovnou pod support. Indikátor RSI naznačuje, že by krátkodobě mohla cena posílit a to klidně ke zmíněné resistanci 88 $. Toho by se dalo využít k prodeji LTC a počkat si poté na pokles k 60 $ a tam opět nakoupit.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na