12.04.19 Technická analýza XRP/USD – Tak konečně na trend line a teď pomáhej Bůh

1
christus

Cena u páru XRP/BTC je z pohledu TA mnohem zajímavější než na páru s dolarem. Tady si trh pohrává s předchozím swing low v úrovni 0.00006471 BTC. Ale co je hlavní, cena se dostala ke spodní vzestupné trendové linii, která sdílí stejnou oblast jako swingové low. To je teď velmi důležitý moment pro další vývoj XRP/BTC.

Střednědobý trend …………………………. downtrend
Dlouhodobý trend ……………………………downtrend

Vzestupná TL tvoří ve své podstatě úroveň supportu, a pokud bude tato úroveň překonána, tak to bude negativní signál s postupem k úrovni 0.00004772 BTC. Ale trh ještě musí případný negativní signál potvrdit nebo vyvrátit. Takže weekly close pod touto linkou bude sice negativní, ale zatím to nebude konečný verdikt. Nicméně nepodceňoval bych silný downtred, tady nebude možná jasno až do konce týdne.

Takže se na to budeme dívat jako na otevřenou záležitost, i když to bude v daný okamžik negativní. Daily RSI je již velmi přeprodané a každým dnem by mělo začít obracet. To samozřejmě ovlivní cenu. Já to zatím vidím docela pozitivně, neboť cena dorazila k úrovni, která nám může dát odpovědi na otázku, co bude dál.

Samozřejmě, pokud cena začne otáčet, tak se musí dostat nad resistanci 0.00007100 BTC. To bude první věc, kterou cena musí udělat, aby se mohla dál rozvíjet směrem UP. Situace je stále stejná (stejně jako pravidla) u předchozí analýzy. Změna je pouze v tom, že cena teď konečně klesla k trend-line a swingovému low, což jsou rozhodující úrovně.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Peter Kleban Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Peter Kleban
Člen
Peter Kleban

Ja mám nakúpené už mesiac a nič s tým nerobím , z pohladu toho že o rok budem hovoriť ako lacno som kupil ripple je to haluz. Každému pevne nervy, pozrite podľa mna tak ako išiel litecoin alebo cash tak pôjde ripple a to bude taká raketa že dovi dopo