12.08.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, TRX, BNB, ZIL

Share This Post

To čo sa deje na trhu altcoinov už nie je ani výpredaj, ale genocída. Ak by Bitcoin prelomil tohtoročné LOW, neviem si predstaviť, kam až by altcoiny padli. Jedno viem však určite. Takýto vývoj môže niektoré projekty nadobro pochovať.

ADA/BTC

ADABTCCardano aj napriek dobrej pozícii nedokázalo využiť príležitosť k potvrdeniu formácie 123 Bottom. Uzavretiu sviece nad 19000 Satoshi zabránila Downtrend Line, kde sa cena začala odrážať a postupne klesať. Momentálne sme pod 18000 Satoshi a pôjdeme ešte nižšie. Aktuálny support je 1673 Satoshi.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA klesla k 8300 Satoshi, čo je prvý zo supportov, kde cena reagovala koncom minulého roka. Na chvíľku sa v týchto miestach cena zastavila, ale je skôr iba otázkou času kedy aj tento support padne a posunieme sa k 7000 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

Kam až môže tento coin padnúť? Už sú tomu takmer tri mesiace čo som napísal, že pôjdeme na 350 Satoshi. Vtedy sme boli na cene 1000 Satoshi, čo poniektorí milovníci tohto coinu veľmi ťažko niesli a brali to skôr ako úmyselné šírenie paniky. Pozrite sa, kde sme dnes.
A čo bude následovať? Tohtoročné LOW máme na 315 Satoshi. Ta je ďalší level, kam cena padne. Ale pred tým kľudne môže prísť ku korekcii k 400 Satoshi, prípadne Trend Line. Mierny pohyb UP alebo pár dní do strany by už bolo aj na mieste.

BNB/BTC

BNBBTC

Na Binance Coin nastal Pullback k Neckline formácie 123 Bottom, hneď po prekročení lokálnej trendovej čiary. Avšak to nemení nič na tom, že formácia je stále platná a cena bude až do jej zobchodovania, s menšími konsolidáciami, aj naďalej rásť. Potenciál formácie je 23000 Satoshi.

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa postupuje klesajúcim obchodným kanálom do neznáma. Aktuálne sa prepad zastavil na 560 Satoshi. Cena tu asi chvíľku pobudne a bude postupovať do strany, aby následne mohla opäť padnúť o level nižšie. Ďalší support máme na 500 Satoshi.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...