13.02.19 Technická analýza BTC/USD – Možnosti se nemění, od IX..

1
analyza trading11

Od mojí poslední analýzy se nic nezměnilo, tedy krom toho, že trh si konsoliduje v mírně sestupné tendenci a poskakuje si po rezistenci jak uvidíte níže v obrázku. Většina trhu očekává takzvaného „Bárta“ a i když sám se k němu osobně přikláním, dává nám to prostor pro opačný pohyb..

Situace na grafu 6H Bitstamp

Graf 6H Bitstamp..

V grafu jsem dnes aktualizoval v podstatě hlavní a dlouhodobou rezistenci trendline (červená) od ATH. Vliv na vývoj ovšem moc nemá. Daleko silnější a přínosnější je zakreslená Neckline (oranžová), kterou máme skutečně značenou již dlouho a trh ji zcela pevně respektuje..

V posledních dnech Vám kolega René nastínil možný vývoj. Ačkoliv se naše hodnoty mírně liší, tak možnosti jsou neměnné a stejné..

Již v úvodu mluvím o tom, že většina trhu očekává takzvaného „Bárta“ a pokud k němu má dojít, dojde na pokles pravděpodobně až po hladinu 3250 $ v lepším případě až do pásmo LOW, tedy mezi 3122 – 3250 $..

Má to ale přesně své „ale“. Je to pochopitelně na psychologickém efektu trhu, kdy není tajemstvím, že obchodníci „Bárta“ očekávají. Proto bych se nedivil „výplachu“ těchto vstupů SHORT. V tomto případě bych viděl retest hladiny okolo 4000 $, kde se na ceně 3970 $ nachází střednědobá rezistence ve středu konsolidačního pásma (3122 – 4312 $)..

Samozřejmě je třeba si dávat pozor, co trh, to jiné hodnoty, mějte na paměti, že zde se jedná o trh Bitstamp..

Závěrem

I když je tu stále ta možnost vytvoření cenové formace dvojité dno, dnes už v ní silně pochybuji. Pokud se trh nyní rozhodne pro onen „výplach“ SHORT pozic, jak píšu výše, tím spíše bude definitivně tato možnost zabita a budu očekávat v budoucnu průraz LOW korekce..

I když například fundamenty jsou vesměs pozitivní a Bitcoinu se na vzdory ceně daří, slýcháme zprávy o institucionálních investorech, není to nic, o čem bych již v listopadu po průrazu hladiny Hidden Gapu nemluvil a nepřipravil Vás na to..

Proto nakládejte s těmito informacemi opatrně a nespoléhejte na ně. Není to záruka růstu ceny. Strategii institucí jsem Vám několikrát představil. Instituce rozhodně nebudou „pumpovat“ Vaše zisky a osobně předpokládám, že doposud mají málo..

 


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud máte zájem o přístup k mým LIVE analýzám, zúčastnit se tvorby takové analýzy, zjistit, co je v trhu podstatné a co není, pokud máte problém s disciplínou nebo přímo s gamblingem, nabízím Vám možnost zapojení se do mého projektu IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a aplikace institucionální strategie a uvažování. Nejedná se o signální skupinu. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Sasso Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sasso
Člen
Sasso

15.02. 22:54 Zvažujem kvázi bárta.. A UP.. Konsolidujeme dlho a kvázi prepad sa pýta, ale možno odraz aj na týchto úrovniach..?