13.02.19 Technická analýza ETH/USD – Připravuje se trh na skok ?

1
altcoiny trading11 anketa

Ethereum se opět dostalo na druhé místo v kapitalizaci, nicméně cena zatím mírně klesá ve vleku Bitcoinu. Já si myslím že nebude dlouho trvat a BTC opět vystřelí nahoru a s ním také ETH.

Daily trend ………………….. Downtrend
Weekly trend ……………….. Downtrend

Současná cena ETH/USD je 120 $ a možný pokles vidím k 117-114 $. Nemyslím si, že dojde na větší oslabení, samozřejmě pokud se nepropadne Bitcoin na nová minima. To by se pak samozřejmě změnilo celou situaci, ale za současného stavu vidím pokles max. na hodnotu 114 $.

Pokud začne stoupat cena Bitcoinu tak samozřejmě zvýší svou hodnotu také Ethereum a jeho potenciál je aktuálně 160 $. Zatím bych se k vyšším cenám moc nedíval, nicméně i posílení do oblasti 160 $ bude pro ETH úspěch. Musíme si uvědomit že Bitcoin i Ethereum jsou v silném downtrendu a proto je pohyb UP celkem riziko. Každá sebemenší resistance totiž může vyvolat silnou reakci do směru trendu.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Pablo72 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pablo72
Člen
Pablo72

Tak tady to zatím vychází perfektně…:)
Sice jsem naskočil asi až na 130$, ale i tak dobrý.
Díky za analýzu.