13.03.18 Technická analýza BTC/USD – Není proč spěchat, od IX..

19
2560
analyza cas hodiny trading11

Namísto toho, aby se už konečně kurz doslova rozmlátil o dno, se stále najdou hrdinové, kteří budou pumpovat cenu do krátkodobých skalpů a obírat nic netušící retail. Ale víme, trh má své zákonitosti, a proto nehledě na přání retailu, navzdory kapitálu velryb, si tak jako tak vykreslí to, co tam vykresleno být má.. Situace na…

Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Přihlásit/Registrovat

Koupit členství

Návod na nákup členství

Zajímají vás i akcie? Rádi vás pozveme na event našeho partnera Robomarkets, je zdarma. W3Schools

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Jandera
Host

Nějaký konkrétní hrdina ? Vždyt ten váš včerejší malý skalp byl přesně ono krátké hrdinství proti trendu . Včera signál a dnes podobné malé obchody odsuzujete ? Prominte nerozumím tomu dnes je to špatně a včera to nebylo ? Vždyt vám to také nevyšlo a navíc signál byl uplně zpožděný protože momentum vám uteklo o 2 hodiny . To není kritika ale chtěl bych to vysvětlit . Proč jste dal včera signál když dnes mluvíte o tom že takové obchody jsou o ničem ? Díky předem za vaší odpoved

Martin Jandera
Host
To já s vámi souhlasím a nejsem zastánce skalpů , pouze jsem zmatený. ,,stále se najdou hrdinové, kteří budou pumpovat cenu do krátkodobých skalpů a obírat nic netušící retail ,, Pokud někomu dám signál tak jsem přesně ten hrdina z této věty protože signálem ženu lidi do rizika proti trendu a to byl přesně včerejší obchod. Proto si celkem protiřečíte . Ale to neznamená že jsem proti vám zaujatý , nejsem jen jsem si říkal že to nemá logiku ,, včera jo dnes ne ,, ale pořád proti trendu. Víte pokud jsem profi obchodník tak se přece chovám zodpovědně a… Číst vice »
michal
Host

nechapem, budme radi za každu kvalitnu analýzu ktoru môžeme prečitať a nerozumiem prečo tu niekto ide pindať take komentáre. Každy sa musi rozhodnuť sam ako minie svoje peniaze. Niekto nahadže do automatu a niekto skuša proti trendu. Ttoto je magazin a nie plateny trading.

Davler
Host

Martin Jandera dovolím si s vámi nesouhlasit. Včera se opravdu jednalo o signál tzv pokračování krátkodobého UP trendu kde se dalo obchodovat. Ovšem dnes je to pouze o pumpování.
I když ty zelené svíce vypadají stejně tak rozdíl včera a dnes tam je veliký.

Martin Jandera
Host

Můžu se zeptat co považujete za krátkodobý UP trend jak píšete ? Děkuji

Davler
Host

Zde to IX popsal. 11.03. 13:15 TA Signál BTC/USD – Reakce na aktuální stav, od IX..
Došlo k odrazu směrem UP a následoval krátkodobý UP až k 9900.
Možná jsem se se špatně vyjádřil „krátkodobý UP trend“, ale myslím že tu řešíme přece úplně něco jiného a to vaše chybné rozpoznání včerejšího signálu a dnešní pumy.

Martin Jandera
Host

Ještě dovolte dotaz v čem jsou podle vás ty dnešní svíce jiné než včera ?

Davler
Host

Předchází jim úplně jiná situace. Vyhodnocení BUY/SELL záleží na mnoha faktorech než jen jedna max. tři svíce. Někdy i deset svící nestačí ke vstupu do obchodu.

Ale to asi není na debatu v komentářích. Davler

michal
Host

no ja mam otvoreny aj bollinger bands , rsi, stochastic a MACD

Martin Jandera
Host

Pravda pravda to nebylo včera ale předevčírem 11.3.TA signál BTC/USD ale signál k nákupu to byl . Omlouvám se že jsem si popletl včera s předvčírem

Aladar
Host

„… Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (použijte zvonek v levém dolním rohu obrazovky) …“

Asi mi nieco uniklo, prosim aku stranku mate na mysli? Dik.