12.03.18 Technická analýza BTC/USD – Tak přeci jen překvapení, od IX..

12
2545
analyza-btc-trading

Tak přeci jen došlo na oživení trhu, ačkoliv je zde silný předpoklad, že se zatím jedná pouze o krátkodobou růstovou tendenci.. Pojďme si tedy shrnout, jaký je prozatím vývoj..

Situace na grafu 6H..

Ve včerejší analýze bylo počítáno s korekcí v rámci malého trojúhelníku mezi rezistant down TL (Trend Line, červená) a support TL (fialová, support kanálu) a navázání na pokles k hladině 8000 $. Změna nastala ve chvíli, kdy kurz prorazil nad rezistenci TL a svíce H6 ve 13 hodin našeho času uzavřela nad touto TL a zároveň nad hladinou 9000 $ (9020 $).

Tento průraz se stal nákupním (BUY) signálem pro vstup do krátkodobé long pozice – více k signálu zde.. První cíl toho signálu byl dnes splněn a profit je tedy doma. Druhý cíl profitu je v tuto chvíli již nadsazený. Dnes ráno jsem na svém kanále IXtrading akademie uvolnil další vstup, kdejiž TP (Take profit) vychází k hladině 10 000 $ (MA200 na H6)

Pro ukázku ranní signál pro další vstup (graf 1H Stamp – Wisdom):

Co bude dál..??

Situace na grafu 6H vybízí k otestování hladiny 10 000 $, kde se současně nachází klouzavý průměr MA200. Ovšem ze středně až dlouhodobého hlediska se stále přikláním k pokračování ve směru DOWN.. Přeci jen pro řadu obchodníků je retest hladniny LOW korekce (cca 6000$) lákavou metou pro nástup do long pozice.

Průraz nad 10 000 $ by naznačoval další pokračování v UP směru a cílem až otestování rostoucí dlouhodobé TL (zelená) při hladině 10 400 $..

Aktualizováno..: Měl jsem v tom chybu u poslední částky 10 400 $ (původně jsem  měl napsáno 11 000 $, chyba, i dle obrázku je to zřejmé, dle finexu.. 11 000 $ vychází TL na Stampu, ale to je způsobené historickým kurzovým rozdílem..)


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Pokud chcete být u toho, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtranding Akademie. Jsme netradiční metoda a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejsme placený signál. My Vás učíme být samostatní a na signály reagovat.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (použijte zvonek v levém dolním rohu obrazovky) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

12 COMMENTS

 1. Opat super analyza, diky – ale trh sa meni kazdu chvilu a je potreba na zmenu reagovat a vdaka akademii sme opat nakupili vcas. Super:)))

 2. může po takovém pádu (z 8k eur na 7,5 mezi 15-16hod) to jít znovu nahoru,podrží to 9k linie? … kolem 8mi jsem pořád váhal a čekal na zazrak a prodal až na 7,6 zase…

  • Vše by jsi se mohl dozvědět a naučit sám pokud budeš chtít. Je to škola k nezaplacení. Vlastní zkušenost z IX trading btc

 3. Ano souhlasím akademie mi dala spoustu znalostí za málo námahy. Dodala sebevědomí. Signály si již dokážu vypozorovat i sam. IX trading Bitcoin is the Best of academy 👍👍👍 můžu jen doporučit

 4. Zdravím , používáte klouzave prumery ? Myslím ten MA200 – to používáte vzdy jako TP ? Jaky MA používáte jako vstup , je to.MA 100 nebo treba MA 150 ? Děkuji za odpověď

  • MA? Co to je ? Jak to funguje? Říkal jsem si před dvěma měsíci a byl z té červené a zelené celý nervózní. Každý můj pohyb na trhu jako by byl proti mě. No co. Nedalo mi to a začal se na IX traiding btc učit a? Sám už si dokážu vytvářet vlastní obchody a už vůbec nejsem nervózní protože skvělá parta na akademii bezvadně rozebere každý signál který může přijít před tím než přijde.. připravenost úplně na vše a na 100%. Opravdu doporučuji to alespoň zkusit a poznat jak je to skvělé..

 5. Majkle a je to tak ? Pouzivate klouzave prumery ? 200 jako TP ? a jaký ještě používáte ? Přece jen když prozrazujete nou hau tak to muzete říct 😉

  • Petr, to by bolo moc jednoduche používat zakazdym stejnu taktiku, nemyslite? Zakazdym nastavim TP na MA200 a mam vyhrano- to by bolo:) Tak to uplne nefunguje. Je potreba naucit sa rozpoznavat signály co sa na trhu vytvaraju a podla nich obchodovat. A to sa zial z analyz, ktore sa vytvoria raz denne na nejakom portale nenaučíte.

 6. Paráda to je fajn , ještě par takových analýz a mam to v rukávu díky. Když si spojim Vás , Rendu, Andyho a další tak mam funkcni systém . To je super a mam to dokonce zadarmo jak by rekl Beda Trávníček 🙂 . Díky hoši díky….

  • 😂😂😂 tak přeji hodně úspěchů teda😂😂😂 nezapomeň.. investuj jen to oci s8 můžeš dovolit přijít.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here