13.04.18 Technická analýza ETH/USD pre laikov

Share This Post

Včera sme mohli vidieť jednu z najväčších púmp v histórii Bitcoinu a to isté sa udialo s Ethereom, či Litecoinom. Tieto dve kryptomeny včera prakticky kopírovali graf BTC/USD. No zatiaľ čo LTC ide ako cez kopírák, Ethereum pred polnocou dosiahlo nové maximum. Od vtedy jeho cena stúpla o 50$ (v čase písania) a ešte stále ide hore. Graf ráno začal na pár hodín konsolidovať pred psychologickou hranicou 500$ a nakoniec ju prerazil.

Vysvetlenie včerajšej mega-pumpy nájdete v tomto článku

ETHUSD13.4

Ako môžte vidieť na grafe vyššie, cena sa už nachádza nad touto hranicou a ak ju v budúcnosti pri nejakej korekcii úspešne otestujeme, stane sa z nej support. Trh by mal teraz opäť začať konsolidovať a niekedy večer by sme sa mohli dočkať otestovania dlhodobej TL. Tá je naznačená na jednodňovom grafe svetlo-zelenou.

ETHUSD13.4.D

Nepredpokladám, že by mohlo dôjsť k prerazeniu dlhodobej TL. Ten nárast za posledné dva dni je celkom veľký a trh potrebuje na chvíľu konsolidovať. Navyše, dlhodobé TL sú trhom pomerne silno akceptované a tvoria silný support/rezistenciu. Preto očakávam odraz a návrat k hranici 500$. Tam sa následne rozhodne akým smerom sa vydáme.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

_______________________________________________________________________

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...