12.04.18 Technická analýza XRP/USD – Nečekaný růst?

Share This Post

Dnešní růst Bitcoinu mění rovnováhu na altcoinech, co do včera vypadalo nerozhodně se teď rozjíždí a nemusí se přitom jednat pouze o pohyb tažený Bitcoinem. Už 2-3 dny můžeme na některých coinech pozorovat pozitivní náladu, kterou dnešní růst Bitcoinu pouze podpořil.

Nečekaný růst?

Osobně jsem si o Ripple myslel ještě nedávno, že růst odstartuje reakční cena 0,43$, nicméně dnešní růst popohnal cenu z resistence k aktivnímu růstu a cena je aktuálně v kontaktu s resistencí, která může další růst podpořit. Zatím bych však byl opatrný v tom, kam až může cena vyrůst.

Ripple H1

Ripple dokázal překonat celkem snadno a rychle několik překážek na TF-H1 včetně high předchozího týdne. Je vidět, že trh má pozitivní náboj k růstu a mohl by zamířit k hodnotě kolem 1$. Růstu také pomáhá fundamentální zpráva o tom, že Ripple investuje do investičního fondu 25 mil. v tokenech XRP.

V následujících hodinách můžeme očekávat růst k hodnotám okolo 0,70 $, ale určitě i tento růst bude reagovat na případný negativní pohyb Bitcoinu, pokud k němu dojde.

Situace na Bitcoinu je po dnešní reakci pro mnoho obchodníků jistě příjemná, ale zároven také nejistá, o tom zda Bitcoin zažil jen růstový šok a nadále neporoste nebo zda právě odstartoval dlouhodobější růst rozhodne až závěr dne a open zítřejší svíce. Pro mě je situace poměrně jasná a přehledná, ale musíme si počkatjak dopadne dnešní a zítřejší daily.

Reakce je vždy důležitá pro další vývoj, nicméně na trzích není nic tak jednoduché jak se na první pohled zdá a každá akce musí mýt svého soudce, který potvrdí nebo vyvrátí akční změnu.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...

[SPRÁVY] • SWIFT testuje interoperabilitu CBDC, aby umožnil cezhraničné platby • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Posledných sedem dní bolo podstatne...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Ak ste si nestihli prečítať všetky naše články za...