13.04.18 Technická analýza IOTA/BTC- Rosteme jako po dešti

Share This Post

Dnes volně navážu na předchozí analýzu kryptoměny IOTA ze dne 4.dubna, za kterou se na mě na facebooku sesypala kritika kdy hodně moudrých hlav nechápalo, proč by měl coin klesnou na support a pak vyrůst.

Celých 5 dnů na to 9.dubna, jsem napsal že velký výkyv ceny s dotekem o support není zcela technicky v pořádku a nemusí být vnímán jako platný. Nicméně, když se podíváme do grafu s odstupem několika dní, tak musí i největší kritik uznat, že prvotní myšlenky byla zcela správná.

Samozřejmě že i dnes si myslím, že pohyb z 9.dubna, není technicky zcela v pořádku, ale trh na to reagoval pozitivně a začal růst.
Byla překročená resistance na ceně 0.00017050 BTC ( swingové high weekly) a již v předchozí analýze jsem upozornil, že překročením této úrovně dostane trh pozitivní signál k dalšímu růstu.

IOTA – Daily

Trhu v pohybu směrem nahoru pomáhá také pozitivní nálada na Bitcoinu, ale i přesto IOTA/USD dodržuje technické úrovně. Jednou z takových úrovňových překážek může být high předchozího měsíce na 0.00018900 BTC. Zde bych možná čekal nějakou reakci, ale proto že, weekly svíce je poměrně silná a konec měsíce daleko,tak na toto high může trh zareagovat se zpožděním třeba až příští týden. Zatím bude tato silná weekly svíce (která je stále v pohybu) vnímána jako signál k dalšímu růstu (pokud vydrží) a k tomuto high měsíce se trh nejspíš vrátí, možná až jako korekce po dalším růstu.
Korekci může vyvolat cena 0.00021450 BTC, která je poměrně silnou resistancí.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Related Posts

Rusko aktívne zvažuje využitie digitálnych mien pre medzinárodné platby

Moskva zaujíma pozitívny postoj k digitálnym aktívam po tom,...

[SPRÁVY] • Stredoafrická republika je pripravená stať sa kryptocentrom • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Čas od času, najmä na...

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...