13.05.19 Technická analýza BCH/USD – Udrží se cena nad resistancí?

1
south korea trading11 analyza

BitcoinCash má velmi silnou pozici a udělal první krok k tomu, aby dosáhl 600 $. Bitcoin pomohl všem altcoinům k nějakému růstu a BitcoinCash se díky tomu dostal přes resistanci 321 $. Pokud si v následujících dnech udrží oblast 295-321 $, tak se pravděpodobně dostane k úrovni 432 $. Zde by mohla nastat korekce, která může vrátit cenu k překonané resistanci 321 $.

Střednědobý trend…………………….. UPtrend
Dlouhodobý trend……………………… slábnoucí downtrend

Návrat k růstu pak nastane, pokud se trh od 321 $ odrazí. Poté bude mít velmi dobré podmínky k růstu, neboť se potvrdí, že převahu mají býci. Následně BCH může využít celý potenciál a dosáhnout úrovně 600 $.

Nesmíme samozřejmě zapomínat na leadera trhu – na Bitcoin, pokud začne padat Bitcoin, bude padat celý market. Teď by bylo úplně ideální, kdyby cena chvilku konsolidovala a tím by stáhla indikátor RSI do přeprodané oblasti. Nicméně rychlý růst k úrovni 432 $ udělá stejnou práci, neboť se zvýší cena a vznikne silnější RSI divergence (menší se již vytvořila), na kterou budou obchodníci reagovat výprodejem pozic. Tím samozřejmě vznikne korekce, která stáhne cenu k 321 $.

Takže BCH potřebuje alespoň minimální podporu Bitcoinu, tzn. alespoň mírný růst nebo konsolidaci právě na BTC. Samozřejmě nebude to hned, ale v následujících dnech – týdnech by mohl BCH dosáhnout 600 $.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tommy1529 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tommy1529
Člen
Tommy1529

Díky za super analýzu! 🙂