13.06.19 Technická analýza BTC/USD – Trh dnes lokálně konsoliduje.. Od IX..

trading11 start analýza

Trh dnes lokálně konsoliduje včerejší posílení a retest hladiny 8216 $. Také konsoliduje průraz a tím vzniklý signál pro růst. Jestli se tato teorie potvrdí, no měla by. Každopádně je nutné být připraven na cokoliv..

Situace na grafu 6H Bitstamp

vzniklý, 13.06.19 Technická analýza BTC/USD – Trh dnes lokálně konsoliduje.. Od IX.., TRADING11
Graf 6H Bitstamp..

Na šestihodinovém grafu se od včera nic moc nezměnilo. Upravil jsem jen spodní predikci v rámci trojúhelníku, aby nám sedla časově.. Jinak zde asi není třeba nic moc komentovat. Máme tam průraz na lokální rezistenci trendline (červená..) a především průraz nad EMA30 a 55..

Situace na hodinovém grafu

vzniklý, 13.06.19 Technická analýza BTC/USD – Trh dnes lokálně konsoliduje.. Od IX.., TRADING11
Graf 1H Bitstamp..

Na hodinovém grafu vidíme detailněji konsolidaci včerejšího retestu hladiny 8216 $ a zatím to vypadá, že se tvoří cenová formace potvrzující trend – FLAG (vlajka..). Ve své podstatě lze pomalu o lokálním trendu mluvit, protože nejen že každé nové LOW je vyšší, také zde máme průraz nad dlouhodobou EMA200 a zároveň průraz nad rezist TL..

Reakce a srovnání plovoucích průměrů EMA30, 55 a 200, také podporují teorii o růstu. Také vidíme reakci – odraz od EMA30..

Takže ano, můžeme pomalu mluvit o lokálním růstovém trendu..

Závěrem

Celkově se růst potvrdí potvrzením cenové formace FLAG a samozřejmě také nezapomenout na hladinu 8216 $. Takže růst není úplně jistý. Na to byste ale měli být již zvyklí, že na trhu existují vždy dvě strany mince..

Stále platí vše, co jsem psal v minulých analýzách, jak o negativním měsíci, tak o Hidden Gapu atp. To se zatím nezměnilo, takže se případně můžete k článkům vrátit..

 


Autorem této analýzy je IX.. z projektu IXtrading Akademie – výuka institucionální strategie a psychologie. Důraz na disciplínu a osobní psychologii. Správné značení Technické analýzy a její čtení..

Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Disclaimer: Tento článek patří firmě qTube s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.