13.10.18 Technická anlýza EMC2/BTC – Jde to i přirozeně

Share This Post

Dnešní trhy to je jedna velká nuda, napadlo mě podívat se na některé coin skupiny, abych zjistil co lidi zajímá. V jedné skupině jsem narazil na informaci, že v sobotu měla být na EMC2 (Einsteinium) uskutečněna nějaká pumpa.

Tyto umělé praktiky nemám rád, jsem zaměřený na TA a toto nemá s přirozeným vývojem nic společného. Nicméně jsem se pak dozvěděl, že svolavatel akci odvolal, což mě upřímně potěšilo. Každopádně jsem se na tento trh podíval a zjistil jsem, že to s trhem není až tak špatné, aby ho někdo musel pumpovat.

Pozn. redakce: K tomu všemu vyhřožuje Hacker, že dnes zaútočí na EMC2 útokem 51%.

Je zde dokonce situace podporující přirozený růst k úrovním 0.000019-0.000022 BTC, podpořený daily UPtrendem. Je evidentní, že tento coin lidi zajímá tak se na něj podíváme z pohledu střednědobého trendu.

Aktuálně se EMC2 obchoduje za cenu 0.00001410 BTC a pokud si současnou cenu udrží v následujících hodinách, tak se můžeme dočkat růstu k úrovni 0.00001900 BTC. Současnou korekci lze připsat divergenci na indikátoru RSI.

Silná weekly svíce naznačuje, že pozitivní vývoj by mohl přetrvat minimálně v příštím týdnu. Mohlo by se ještě stát, že krátce si trh sáhne k úrovni 0.00001280 BTC během zítřka. Poté by však měl nastat růst k první úrovni 0.00001900 BTC. Musíme si však dát pozor na tz. mezistanici v úrovni 0.00001620 BTC, jestliže by zde trh začal projevovat známky nervozity tak je potřeba zvážit opouštění pozic. Nicméně vzhledem k faktu, že podnět k růstu pravděpodobně udělí weekly svíce, tak je potřeba nedělat ukvapené závěry pokud zde selže třeba M30. Musíme si následně počkat opět na konec týdne a pak dělat závěry zda trh selhal nebo ne. Tento trh budeme sledovat a pokud, zde dojde při růstu k nějaké anomálii, která bude naznačovat pokles tak budeme okamžitě reagovat aktualizací analýzy.

Hacker: V sobotu uskutečním 51% útok na Einsteinium – pokud mu přispějete, tak položí i Vertcoin


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...