14.06.18 Technická analýza TRX/BTC – Odraz a co dál?

Share This Post

Když se podíváte nyní na Bitcoin, tak zjistíte, že vlastně vytvořil o jednu svíci nižší low 6129$, než je předchozí 6444$ ze dne 01.04.18. Proto se také dnes vracíme na vyšší cenu, ale moc bych si od toho nesliboval. Trh by musel růst aspoň 2-3 dny po sobě, aby se dalo říct, že současné dno zatím stačí a teď se možná podíváme zpět do oblasti 6900-7000$. K takovému návratu samozřejmě dojít může, ale víc asi zatím není možné očekávat. Bohužel se nedá nic dělat, jsme pouze diváci a momentálně netušíme, jaký bude závěr představení.

Tron dnes představil TronWalet na bázi Dapp a cena okamžitě poskočila o 6 %, samozřejmě to neznamená, že jsme u konce s výprodejem. Pozitivní na tom je, že se cena odrazila od supportu, ovšem zatím korekce dosáhla pouze na úroveň předchozího swingového high 0.00000687 BTC.

Daily trend………………………Downtrend
Weekly trend…………………..UPtrend
Volume (24h)…………………. $268 075 000 / 42 149 BTC

Dále se dá očekávat asi jen konsolidace nad supportem, ale nakonec tlak medvědů support nevydrží a pravděpodobně budeme dál oslabovat. Tron má před sebou také spoustu technických událostí jako je Tron MainNet a migrace z ERC-20 do bloku TRON. To všechno nahrává dalšímu oslabování, ale po dokončení zmíněných technických záležitostí bude Tron hodně zajímavou investicí.

TRON – H12

Oslabování očekávám až k úrovni 0.00000434 BTC. Samozřejmě mezi tím se bude trh vracet a dělat UP korekce. První korekce, která může nastat bude poté, co trh prorazí support. Vytvoří se tak prostor pro technický pullback na ceně 0.00000511 BTC a následná korekce pravděpodobně jen otestuje resistanci.

Podle reakce v resistanci následně zanalyzujeme situaci a další možný směr. Každopádně platí, že z dlouhodobého náhledu budeme nejspíše i nadále oslabovat až k úrovni 0.00000434 BTC, dost možná až k úrovni 0.00000300 BTC.

Pokles k úrovni 0.00000300 BTC je skutečně extrém, spíše očekávám odraz od dlouhodobé trend line na cenové úrovni 0.00000434 BTC, kde by mohla vzniknout skutečně silná reakce a pravděpodobně bych se zde nebál vstoupit do obchodu. Ovšem jen za předpokladu, že zde vznikne signál.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...