14.06.19 Technická analýza GTC/BTC – Tak jsme u dna, co bude dál?

0
altcoiny dno analyza trading11

Bitcoin svým opětovným růstem tlačí altcoiny opět dolů. Game.com (GTC) díky tomu sestoupil na support v úrovni 0.0000013700 BTC. Otázkou však zůstává, zda začne tento altcoin stoupat v případě, že Bitcoin začne ztrácet. Obvykle totiž pokles Bitcoinu stáhne sebou cenu altcoinů dolů. Tady je však cena na svém současném dně a překonání tohoto dna by bylo pro GTC velmi negativní.

Střednědobý trend……………..Downtrend
Dlouhodobý trend………………Downtrend

GTC na tom není úplně špatně, konečně se situace trochu stabilizovala. Vypadá to dokonce, že trh našel své dno. Cena teď opět testuje support v úrovni 0.0000013700 BTC. Tento support zároveň tvoří aktuální dno.

Pokud cena nepropadne pod tuto zónu, tak existuje reálná šance na růst k resistanci a zisku +30 %. V případě, že se cena od supportu skutečně odrazí, tak bych si dal pozor na resistanci v úrovni 0.0000017700-0.0000018400 BTC. Tady by mohla cena selhat a mohla by se opět vytvořit korekce. Problém je v tom, že celý trh je v silném downtrendu, a proto může docházet neustále k návratům k supportu.

Osobně předpokládám, že se cena skutečně v supportu odrazí a zamíří rovnou k resistanci. Propadnutí pod support a vytvoření nového low teď nepředpokládám.


Máme tady Týden tradingu! Celá placená sekce na Trading11 byla otevřena PRO VŠECHNY. Užijte si tedy naše analýzy, něco se naučte a sledujte hlavní stránku této akce, kde se budou objevovat hodně zajímavé články, oznámení a další menší akce.

KLIK

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na