14.06.19 Update altcoinov  – ICX, KMD, LTC 

0
kompas-trading

Bitcoin sa dokázal dostať z pásma, o ktorom som hovoril naposledy tu. A zatiaľ to vyzerá, že cena má namierené k úrovni 8734 BTC (Bitfinex). Uvidíme ako bude cena reagovať na tejto hladine, ale osobne predpokladám menšiu korekciu. Celkovo iba zhrniem, trh aktuálne môže smerovať  k hodnotám 9541 USD. A pokiaľ sa budeme držať nad modrou trendline, tak to zatiaľ znamená iba pozitívny smer.

ICX/BTC – Bude znovu konsolidovať?

Icon síce stále dlhodobo klesá, ale je dobré viditeľne, že trh si znovu tvorí konsolidačne pásmo. Zatiaľ to nevyzerá najlepšie, ale osobne predpokladám konsolidáciu vo vyznačenom červenom pásme, kde sa cena môže nejakú dobu držať. Trh aktuálne mieri otestovať support na hladine 0.00004 BTC a udržanie tejto hladiny bude dobrý signálom. Prerazením horenej časti kanálu nastane potenciál k hodnote 0.0000675 BTC. Celkovo, však pre väčší rast bude potrebné preraziť červenú trendline.

KMD/BTC –  Rezistencia nepustila

Komodo som spomínal iba nedávno v tomto update a cena sa odrazila od spomenutej rezistencii na hladine 0.000224 BTC. Aktuálne môžeme vidieť korekciu, ktorá smeruje k supportu na hodnote 0.000177 BTC, kde sa môže cena zastaviť. Celková štruktúra trh vyzerá dobre a trh utvoril vyššie HIGH, čo je dobrým signálom. Pri pohľad na RSI môžeme vidieť, že sa indikátor dostal do prepredanej zóny .

LTC/BTC – Nedosial vrcholu

Litecoin si pripísal krásne zisky od posledného updatu, ale cena nedokázala otestovať predošle high. Zatiaľ to vyzerá, že cena zahájila korekciu, podobne ako väčšina altcoinov. Osobne predpokladám ukončene korekcie niekde v žltej zóne, kde sa nachádza aj dôležitá fibonačiho hladina. Ďalším supportom je zelená trendline, ktorá môže tiež korekciu zastavit. Celkovo však zhrniem, že  pokiaľ sa trh nachádza nad modrou trendline, tak  LTC  je stále v uptrende.

 

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.

Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTUBE s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na