14.06.19 EXCAVO hlási alt. season – Je to len marketing?

0
trading11 analyza position

Ahojte traderi! Dnes som si pre vás pripravil trochu odlišný článok ako zvyčajne. V tomto článku sa pozrieme na jedného z najvplyvnejších kryptomenových traderov na Tradingview.

Kto je Excavo?

V prvom rade si predstavme tohto pána. EXCAVO je jeden z najvplyvnejších krypto traderov. Prečo najvplyvnejší? Počet jeho followerov na sociálnych sieťach :

Telegramová skupina : 4564 členov
Twitter : 12 500 ľudí
Tradingview : 78 560 ľudí

Navyše EXCAVO je number one autor na trading view – all time.

To by bolo krátke predstavenie aby sme vedeli s kým máme dočinenia. Poďme sa teda pozrieť na jeho analýzu.

Graf

Excavo teda dnes na grafe kapitalizácie altcoinov ohlásil začínajúci alt. season. Keď sa pozrieme na jeho graf, tak momentálne sú altcoiny v druhej rotácii a zatiaľ poctivo držia trendovú čiaru. Rovnako momentálne vytvorili niečo ako ascending triangel. Momenálne kapitalizácia altov stagnuje, ale vyzerá to len na konsolidáciu pred prierazom. Zvýšené objemy sú len ďalšou pozitívnou správou.

Moje zhodnotenie

EXCAVO a jemu pár podobných sú traderi, ktorí majú extrémne veľa followerov. Povedal by som, že sú mienkotvorný. Niečo ako Warren Buffet vo svete akcií. Keď Warren povie, že táto firma je slabá, tak tomu ľudia veria. Podobne je to aj v krypte s EXCAVOM a pár ďalšími. V poslednom čase sa moc do grafov netriafajú a špekuluje sa, či im veleryby neplatia za to aby svojimi analýzami manipulovali dav. Aj keď sú to veľký infuenceri, tak berte ich analýzy s nadhľadom a v prvom rade vždy verte sebe a svojej analýze.

V mojich článkoch som o rastúcich altcoinoch hovoril minimálne 2 týždne. Z hľadiska histórie kryptomien bolo veľmi časté, že vždy začal rast bitcoin, následne začali rásť veľké altcoiny a až nakoniec sa kapitál presunul do ,,najrizikovejšieho sektoru“ a tým sú malé altcoiny. V čase kedy sa kapitál začal presúvať kapitál do menších altov už Bitcoin stagnoval. Aj v roku 2017 mal Bitcoin ATH ako prvý a vúčšina veľkých altov malo ATH až po novom roku. Takže daný graf nie je žiadne prekvapenie, ale cyklus trhu.

Máme tu Týždeň tradingu! Celá platená sekcia na Trading11 bola otvorená PRE VŠETKÝCH. Užite si teda naše analýzy, niečo sa naučte a sledujte hlavnú stránku tejto akcie, kde sa budú objavovať zaujímavé články, oznámenia a ďalšie menšie akcie.


Moje meno je Ing. Jakub Kraľovanský a som hlavným traderom spoločnosti Nexaltic Capital s.r.o.

NEXALTIC Capital je spoločnosť, ktorá si všíma značný potenciál na novovzniknutých trhoch, akými sú napríklad kryptomeny. Naším cieľom je prinášať do tejto oblasti profesionálny a odborný prístup, dostupný širokej verejnosti a to bez ohľadu na finančný status alebo znalosti klienta.

Klikni na: https://nexaltic.com/

 

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTube s.r.o. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

avatar
  Subscribe  
Upozornit na