14.12.18 Technická analýza WAVES/BTC – Trh dorazil do cíle, bude pokračovat dál?

Share This Post

Pamatujete na mojí poslední analýzu Waves ze dne 04.12.18? Když jsem vám v tom největším hipu, kdy každému bušilo srdce z toho, jak to krásně roste, najednou řekl: „Bacha může přijít korekce!“ Hodně lidí si myslelo, že jsem se musel zbláznit. Dnes vidíte, že jsem měl pravdu. Dokonce pouhé 3 hodiny po zveřejnění začal trh padat. Označil jsem oblast okolo úrovně 0.00044439 BTC jako místo, kde by mohla korekce skončit. Případně, že by mohl otočit nejpozději na překonané trendline přibližně v úrovni 0.00040000 BTC. Trh se nakonec otočil v úrovni 0.00040749 BTC.

Záměrně jsem konec korekce a otočení nekomentoval, neboť vše bylo predikováno v předchozí analýze. Ale dnes trh dorazil do cíle, a tak cítím potřebu udělat update trhu.

Daily trend ………………….UPtrend
Weekly trend………………..UPtrend

Momentálně si budeme muset počkat do konce týdne. Ačkoliv trh stále pozitivně roste, tak je v úrovni resistance 0.00073600 BTC. Pamatujte však, že nic neroste věčně! Trh také otočil střednědobý i dlouhodobý trend, a to nám nahrává v případě, že budeme Waves na korekci opět nakupovat.

Tuto úroveň také najdete v předchozí analýze jako úroveň, kde by mohl růst skončit. To víte, i mě připadá, že trh je moc rozjetý na to, aby zde skončil. Nicméně toto je již fyzická resistance, která skutečně může růst zastavit.

To, jestli trh překoná resistanci, nikdo pochopitelně neví, ale pokud zde trh selže, tak se může vytvořit korekce až k úrovni 0.00052000 BTC. Nebo bude platit druhá varianta a dojde k překonání této resistance 0.00073600 BTC a trh pak pravděpodobně zamíří k úrovním 0.00090400-0.00098000 BTC.

Teď je tedy potřeba počkat, jestli weekly dokáže překonat resistanci 0.00073600 BTC. Selhání na úrovni weekly, pravděpodobně vyvolá korekci. Pozor si také dejte na RSI divergenci, která také podporuje korekci!


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Výnosy kryptoměn souvisejících s AI vzrostly po spuštění ChatGPT až o 41 %

Nedávná studie provedená výzkumníky z Blockchain Research Lab v Hamburku...

Obtiažnosť ťažby bitcoinu dosiahla historické maximum

Obtiažnosť ťažby bitcoinu (BTC) sa 31. mája navýšila a...

Binance školila českých policajtov a prokurátorov v Prahe

Spoločnosť Binance usporiadala v minulom týždni sériu seminárov pre...

Nový štandard prevádza NFT z Etherea do blockchainu bitcoinu

NFT bola dlho doména primárne blockchainu Etherea. Ale ako...

CZ: Nemôžete si len tak kúpiť banku a urobiť ju crypto-friendly

Changpeng "CZ" Zhao, generálny riaditeľ obľúbenej kryptomenovej burzy Binance...