15.04.19 Technická analýza Waves/BTC – Cena může začít otáčet

1
analyza trading11

Waves obvykle reaguje na pokles Bitcoinu růstem, říká se tomu negativní korelace. Dnes by ale mohl někdo namítnout, že Bitcoin klesl o -100 $ a Waves šel také down. Ano, je to pravda, v určitých fázích se Waves dokáže chovat stejně jako Bitcoin. Nicméně je zde jedna zásadní věc, která hovoří pro UP korekci Waves.

Střednědobý trend………………………..silný downtrend
Dlouhodobý trend ………………………..postupně oslabující UPtrend

Aktuálně se cena vrátila podle H1 k lokálnímu supportu 0.00052470 BTC. Proč se na této úrovni vytvořil support je zcela zřejmé. Jedná se totiž o monthly level, a proto ho cena opakovaně testuje.

Zatím je za námi teprve polovina měsíce a tak nelze posoudit, zda tato úroveň udrží medvěda na uzdě. Nicméně alespoň z krátkodobého pohledu očekávám návrat k úrovni 0.00054400 BTC. A pokud bude tato úroveň překročena, tak pravděpodobně bude následovat postup k úrovni 0.00057600 BTC.

Celkově by se dal očekávat návrat k resistanci 0.00060000- 0.00070000 BTC. Pokud začne Bitcoin skutečně oslabovat k úrovni 4600 $, tak by mohl Waves zareagovat růstem. Minimálně by tak mohl dosáhnout k úrovni 0.00060000 BTC. Nicméně nelze vyloučit ani další pokles, ten by mohl zamířit k úrovni 0.00048500 BTC. Ovšem přikláním se spíše k postupnému brzdění korekce a následný obrat v úrovni supportu 0.00052470 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
honzabru Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
honzabru
Člen
honzabru

Hezký den René, mohl byste se prosím podívat na analýzu páru komodo vůči bitcoinu? Děkuji.