15.04.19 Update altcoinov – BNB, ADA, IOTA

0
trading11-analyza-altcoiny

Bitcoin aktuálne utvára medvediu vlajku, ktorá naznačuje väčšiu pravdepodobnosť poklesu a otestovania key levelu. V tomto bode na úrovni 4843 USD bude potrebné sledovať situáciu, ako sa bude cena vyvíjať. Celkovo však trh stále vyzerá tak, že býci majú definitívne navrch a je možné očakávať nejaké falošné prerazenie key levelu a následne ďalší UP.

Najnovšiu analýzu Bitcoinu od IXOYE nájdete tu.

BNB/BTC – niečo sa formuje 

Binance Coin síce stále mierne posilňuje, ale aktuálne tvorí druhé rameno formácie HR v žltej oblasti, odkiaľ je možné očakávať ďalší pokles a dokončenie korekcie. Ako som spomínal v poslednom update, tak tento coin má dlhodobý potenciál a vhodná oblasť nákupu sa nachádza blízko zelenej trendline na hladinách 0.00265 – 0.00275 BTC.

ADA/BTC – testujeme trendline

Cardano sa aktuálne nachádza blízko dôležitej trendline, ktorú som spomínal tu. Situácia možno vyzerá zložito, ale opak je pravdou. V prípade, že sa trh udrží nad modrou trendline môžeme otestovať rezistenciu na hladine 0.00001740 BTC. Prelomením support trendline nastáva ďalší pokles a môžeme otestovať úroveň 0.00001300 BTC. Celkovo však trh môže utvoriť podobnú štruktúru, ktorú vidíme aj pri Binance Coin.

IOTA/BTC – prepálený trh

IOTA nedokázala prekonať hladinu ma úrovni 0.00007040 BTC, ktorú som spomínal v tomto update a trh sa prepadol k hladine 0.00006 BTC. Aktuálne trh utvára formáciu klesajúceho klina, ktorá naznačuje možný menší rast. V prípade rastu nastáva potenciál otestovať hladinu 0.00008 BTC. No nesmieme zabúdať, že dlhodobý downtrend stále pretrváva. Čo sa týka technológie, tak IOTA má potenciál do budúcnosti, ale ak by trh naďalej klesal, nikto netuší, kde sa cena nakoniec môže zastaviť.


Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Přihlásit/Registrovat

Koupit členství

Návod na nákup členství