15.05.19 Technická analýza GNT/USD – Zatím poněkud slabý Golem

0
elon musk trading11 analyza

Golem (GNT) za poslední dva dny zvedl hlavu z písku a vytlačil cenu vzhůru o 26 % k úrovni 0.09000 $. Za tuto cenu se obchoduje GNT v době psaní analýzy. Zatím to vypadá, že se trh pokusí aspoň tzv. retestovat předchozí swingové high v úrovni 0.10632 $. V této úrovni bude mít trh za sebou +60 % a následně se může vytvořit korekce, která by mohla vrátit cenu až k supportu v úrovni 0.06700 $.

Střednědobý trend…………………….. downtrend
Dlouhodobý trend ………………………downtrend

Z dlouhodobého pohledu může cena dosáhnout k rezistenci 0.15454 – 0.20140 $, ale jen pokud překoná swingové high. Je to skutečně široké pásmo, které bude potřebovat dostatek nákupních objednávek, aby měla cena šanci aspoň otestovat úroveň 0.15454 $. Bohužel zde chybí podpora UPtrendu, který zatím není definovaný. Samozřejmě může přijít nějaký silný fundament, který cenu katapultuje o 200 % UP, ale zatím bude úspěch, když cena dokáže překonat swingové high 0.10632 $

Zatím je pozitivní to, že se cena odrazila od supportu 0.06700 $ a v úrovni 0.08258 $ překonala dlouhodobou trend line, to jsou dvě podpůrné insignie. Swingové high 0.10632 $ bude v tomto případě fungovat jako rezistence, a pokud trh odmítne tuto úroveň, může začít zmíněná korekce. Proto je teď důležité pohlídat si reakci v úrovni swingového high 0.10632 $ a podle toho jednat.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na