15.10.18 Technická analýza LTC/USD – Ráno moudřejší večera

Share This Post

Bitcoin si dnes užil slušnou párty a teď to vypadá, že se pravděpodobně vrátí do konsolidace v úrovni 6300-6250 $. Jestliže dnešní daily svíce zavře v této oblasti slabě, potvrdí se tak, že předchozí negativní weekly nebyla náhoda. A v následujících dnech pak může trh pokračovat ve výprodeji až na hranici 6000-5800 $. Je však potřeba trpělivě počkat a nesnažit se za každou cenu najít místo ke vstupu do obchodu. Mnoho lidí má totiž pocit, že dnešní ranní rychlý UP může být předznamenáním budoucí bull-run jízdy.

Já o tom zatím nejsem tak docela přesvědčen, ale nechci dělat ukvapené závěry předčasně a raději si počkám, jak dopadne celý dnešní den.

Co takový návrat může znamenat pro Litecoin?

Pravděpodobně dojde na retest předchozí úrovně low v úrovni 50 $. Těší mne, že zatím vše funguje přesně podle předchozí analýzy z 12.10.18. Když se totiž dobře podíváte na minulou analýzu LTC/USD, tak uvidíte, že dnešní UP dostal cenu přesně do predikované resistance v úrovni 57-58 $. Dnešní high je zatím na hodnotě 57.60 $ a následně se trh zatáhl k současné hodnotě 53 $.

Daily trend………………………………..downtrend
Weekly trend…………………………….downtrend

Pokud dnes Bitcoin neudrží ranní růstovou náladu a trh bude klesat i nadále, tak to může cenu Litecoinu zatlačit ještě hodně hluboko. Již v předchozí analýze jsem se s vámi podělil o myšlenku, že trh by nakonec mohl cenu oslabit až do oblasti okolo 40 $.

Zatím ale všechno není tak černé, jak by se mohlo zdát. Znovu ale zopakuji, že je skutečně potřeba počkat, jak si dnešní den povede v závěru obchodní seance. Pokud nakonec Bitcoin potvrdí rychlý nástup z rána, tak se na nějaký čas oddálí také oslabení pod 6000 $. Tím pádem budou i altcoiny reagovat pozitivním růstem. Litecoin by tak mohl otestovat ještě jednou resistanci v úrovni 58 $.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...