15. čtvrtletní pálení BNB tokenů je za námi! Z oběhu odešlo 1,099,888 BNB

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Burza Binance má za sebou 15. čtvrtletní pálení tokenů. Dnes z oběhu stáhla téměř 1,1 milionu BNB v celkové hodnotě 595 milionů dolarů. Binance tak splnila svůj závazek, který vytvořila spolu s BNB téměř před třemi lety. Za část zisku každé tři měsíce nakoupí BNB, které pak spálí.

ID transakce

Šéf Binance to okomentoval následovně:

Představte si, že by někdo spálil půl miliardy dolarů. Moment! Vždyť je to realita!

Proč Binance spálila půl miliardy dolarů v BNB tokenu?

Má pravdu. Binance je snad jediná firma na světě, která aktivně pálí peníze. Avšak nejde o pálení fyzických dolarů. Pálí svou vlastní měnu, čímž zvyšuje hodnotu ostatních BNB tokenů (a i těch svých). Burza tímto způsobem děkuje komunitě za podporu.

Pro Binance to určitě nebyla tak velká ztráta. Vždyť hodnota BNB od února stoupla z 44 dolarů na současné ATH 630 USD. To je zisk více než 1300 %! Dnes se však již obchoduje o stovku níže.

Navíc burze Binance nejde o okamžité zisky, ale budování platformy a funkční, dobře distribuované měny s množstvím využití.

Pálení tokenů má stejný efekt, jako airdrop (rozdávání mincí zdarma). Ale pálení nevyžaduje tolik transakcí a dá se tím dosáhnout rovnoměrnější distribuce mincí v oběhu. Napsal Changpeng Zhao v dalším tweetu.

Binance – Největší a nejlepší kryptoměnová burza na světě

Binance v poslední době valí jednu novinku za druhou. Kromě 15. čtvrtletního pálení nedávno na svou obchodní platformu uvedla i akciové tokeny. Jde o mince, které jsou 1:1 kryté akcemi. Akcie nakupuje plně regulována a licencována správcovská společnost.

Aktuálně můžete na Binance obchodovat Teslu TSLA a Coinbase COIN.

Kromě akcií tam samozřejmě najdete široký výběr kryptoměn, které můžete obchodovat s pákou až 1:125 (ale nedoporučujeme to) a na Earn platformě získáte úroky za dlouhodobé držení kryptoměn. Vytvořte si na Binance účet přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.