16.05.19 VIDEO ANALÝZA – Low cap altcoiny – Ako riešiť momentálnu korekciu?

0
sance

Ahojte traderi! V mojom prvom videu sme si rozobrali altcoiny, ktoré majú vysokú kapitalizáciu a obchodujem ich v páre s USD. Stále tu však máme ešte jednu skupinu mincí, ktorú je potrebné rozobrať.

Presne tak sú to low cap altcoiny voči Bitcoinu. Tie obchodujem na Binance. Táto skupina altcoinov mala zatiaľ najmenší rast. Bitcoin si svoj rast užil posledné týždne. Posledné dni rástli aj vysoko kapitalizované altcoiny. Včera dokonca rástli aj nízko kapitalizované altcoiny o ktorých budem hovoriť vo videu, ale to je veľmi málo! Zo všetkych skúpim je práve toto segment, ktorý podľa mňa zatiaľ ukázal extrémne málo a má čo dobiehať.

Nízko kapitalizované altcoiny majú absolútne rozdielnu štruktúru ako zvyšok trhu a preto ku nim treba pristupovať inak. Vo videu som opäť zhrnul čo si treba všímať a čo by som chcel na týchto minciach vidieť.

Prikladám aj jednu absolútne typickú situáciu, ktorú momentálne vidíme na 95% altcoinoch v trhu.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na