17.07.18 Technická analýza BCH/USD – Neckline rozhodne

Share This Post

Cítíte tu nervozitu na coinech, jak se Bitcoin pomalu přibližuje k úrovni 6800 $? Čeká snad zbytek trhu na to, jak si Bitcoin poradí s touto rozhodnou úrovní? Ať už je to, jak chce, tak konsolidace na coinech je přirozený útvar po takovém rychlém růstu. Trh se tedy chová správně, a pokud by Bitcoin nepřekonal 6800 USD, tak by se pravděpodobně vrátil  do oblasti 6500 $. Pokud se zde korekce zastaví, tak se postupně vrátíme k růstu do oblasti 7000-7200 $.

Poslední analýza na Bitcoin Cash byla o tom, že trh se dostal k hornímu okraji trendového kanálu a zároveň byla cena v úrovni supportu 656 $. Odrazem od supportu se vytvořila formace dvojité dno s neckline na ceně 831 $.

Daily trend………………….downtrend
Weekly trend ……………..downtrend

BitcoinCash – H3

Vývoj posledních dnů poměrně slušně oslabil daily downtrend, nicméně weekly downtrend je stále neskutečně silný a jen tak se neotočí. Weekly trend by se otočit mohl, až pokud by dokázal BCH dostat cenu do oblasti okolo 2000 $ a zde by trh toto pásmo dokázal udržet dlouhodobě. První problémová cena 847 $ je těsně nad neckline a zde by mohl nastat pokles přibližně o 100$ až do oblasti 750 $. Pokud by však dokázal trh tuto cenu překonat, tak by potvrdil hned dvakrát, že budeme dál pokračovat v růstu. Díky této ceně 847 $ a úrovni neckline 831 $ se z této oblasti stává resistance. Vzhledem k úrovni RSI nad úrovní 70 skutečně korekce reálně hrozí.

PS: než jsem stačil dopsat analýzu tak trh posílil z úrovně 790 $ na 843 $, ale zatím nebyla zasažena cena 847 $. Proto tato čestná funkce připadne na další H3, která vznikla v 20:00h. Stejně rychle se posunula cena Bitcoinu nad hodnotu 6800 $ a následující hodiny rozhodnou, zda se cena BTC dostane nad oblast 7200 $.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Bitcoinové velryby odmítají prodávat, zatímco cena BTC se zbavuje „euforie“

Bitcoinu 16. dubna hrozila nová místní minima, protože investoři...

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...