17.12.18 Technická analýza LTC/USD – Růst Bitcoinu spouští FOMO efekt!

0
plnou

Nepodléhejme euforii předčasně, růst Bitcoinu nemusí vydržet. Ale pokud by chvilku vydržel vytvářet růstovou korekci, tak to bude fajn. Korekci může ukončit úroveň 3700 $ (Bitstamp), nicméně překonání této resistance by skutečně mohlo nastartovat střednědobý růst až k 6000 $. Zatím vše vypadá dobře a velmi by to pomohlo také altcoinům.

Dnešní růst Bitcoinu spouští FOMO efekt a není se čemu divit. Obchodníci čekají na každou příležitost, která jim pomůže zredukovat ztráty. Bohužel o to horší může být nečekaný obrat na některé z resistancí. Stále jsme a ještě dlouho budeme v silném downtrendu.

Litecoin, jak jsem naznačil v poslední analýze, nebyl ochotný dále oslabovat. Ale byl stejně jako ostatní altcoiny připraven na obrat Bitcoinu, a proto vše reaguje růstem. Litecoin zatím posílil o 5 $, a pokud se mu podaří přeskočit nad 32 $, tak pravděpodobně přidá dalších 10 $ k dobru. Trh by tam mohl otestovat vzdálenou resistanci 42 – 43 $.

Prozatím je potřeba postupovat hezky opatrně jednu úroveň za druhou. Klíčovou úrovní Litecoinu je teď 32 $. Jejím překonáním se otevře pomyslný prostor, který končí resistancí v úrovni 42 $ a pouze překonání resistance může podpořit další růst. Poté by se trh posunul k druhé resistanci v úrovni 52 $, která by již mohla znamenat dlouhodobou změnu. Mezi resistancí 42 $ a druhou resistancí 52 $ je potřeba počítat s komplikací v podobě dlouhodobé trend line.

Selhání na Key levelu 32 $ by pravděpodobně vedlo k poklesu do úrovně 25 – 23 $!


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na