18.10.18 Technická analýza XLM/BTC – Resistance zatím brání dalšímu růstu

Share This Post

Předchozí analýza Stellar uváděla limitní UP do oblasti resistance. Napsal jsem, že více bych si zatím od tohoto coinu nesliboval. Je pravda, že pár satoshi navíc přece jen trh nadělil, když dosáhl k úrovni 0.00003800 BTC, ale je vidět, že tato oblast okolo resistance je dostatečně silná. Zatím skutečně nelze definitivně konstatovat, že trh v resistanci selhal, neboť daily svíce zatím ještě pořád pracuje.

Ale o selhání se dá hovořit na nižších TF, například H4 již selhání trhu v této oblasti potvrzuje. Otázkou zůstává, co bude dál? Aktuálně očekávám pokles k předchozí hodnotě 0.00003330 BTC, a pokud zde trh nebude reagovat, tak se nám nabízí další oslabení.

Celkově může trh poklesnout až k trendové linii, která nám ovšem může napovědět skutečný záměr trhu. Na Bitcoinu očekávám retest oblasti 6300-6200 $ a myslím si, že v této oblasti BTC bude trh reagovat zpomalením korekce. Proto zatím neočekávám na coinu Stellar větší oslabení než právě k již zmiňované trendové linii. Krátce by samozřejmě mohl trh otestovat i swingové low 0.00002917 BTC. Nicméně pokud se odrazí Bitcoin v oblasti 6300-6200 $, tak bude Stellar reagovat také růstem.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...

[SPRÁVY] • SWIFT testuje interoperabilitu CBDC, aby umožnil cezhraničné platby • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Posledných sedem dní bolo podstatne...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Ak ste si nestihli prečítať všetky naše články za...