19.04.18 Technická analýza LTC/USD – Litecoin šlape jako hodinky

Share This Post

Litecon se dokázal dostat přes malou resistenci a pokračuje v růstu k hodnotě 160 $. Průchodem ceny přes resistanci se z této úrovně stává support, který bude později testován.

Daily trend ……………….slábnoucí Downtrend

Momentálně stojí v cestě cena 150$, je to úroveň, kde se trh 15.03.18 otočil a vytvořil swing. Tato cena může být reakční. Může také vrátit cenu zpět k supportu a vytvořit tak technický test supportu (pullback).

Také indikátor RSI by mohl teoreticky vytvořit RSI divergenci na H4.

Litecoin H4

 

Tato korekce by nás neměla překvapit a může nám pouze poskytnout prostor pro další nákup, ovšem cena se musí na supportu zastavit a odrazit se.

Je tedy potřeba vyčkat jak trh zareaguje na ceně 150 $, nezapomínejme na to, že z dlouhodobého hlediska trh míří k ceně 160 $ a dřív nebo později této úrovně dosáhne. To jestli mezi tím udělá ještě korekci není podstatné, stále míříme k 160 $ (test high 13 týdne).


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...

Peněženky s USDC stablecoiny vzrostly v roce 2023 o 59 %

Počet peněženek obsahujících minci USDC v hodnotě alespoň 10...

Zlato na steroidech? Korelace bitcoinu a zlata v roce 2023

Korelace mezi bitcoiny a zlatem se během roku 2023...