19.05.18 Technická analýza BTC/USD – Potvrzení včerejšího nastavení, od IX..

2
analyza trading11

Dnes pouze potvrzuji, co jsem včera napsal. Za zmínku také stojí, že včera se opět objevil nový Tether a během okamžiku Bitcoin o pár desítek dolarů posílil nad hladinu 8200$. Tak tedy krátké shrnutí.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Nakonec se Candlesticks formace Morning Star o cca 50$ nepotvrdila, ačkoliv ani by nebyla pěkná. Jak jsem včera v komantáři pod článkem doplnil mimo záznam, prostřední svíce z této formace by měla být DOJI svíce a svíce Hammer, která je sama o sobě formací obracející trend tam dělala pouze neplechu. Ovšem jak jsem také poznamenal, práh detailismu se v případě krypto trhu u mě snížil.

Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Pro dnešek tedy potvrzuji stále krátkodobý růst. Alespoň, trh se tak tváří, že minimálně na rezistenci 8400$ by mohl dosáhnout. V cestě se nachází dlouhodobý klouzavý průměr MA200 a přímo na rezistenci na pomoc přichází MA30.

Jak už jsem zmínil, včera se „zjevil“ nový objem Tetheru. Vypadá, že následkem bylo posílení z hladiny cca 8100$ na 8250$. Nic moc, ale i tak něco. Jak moc velký vliv toto mělo na trh, těžko říct. Občas vyjde nějaká úvaha, že samotný Bitfinex nakupuje BTC a žene tak cenu výše. Dalo by se to pokládat za určitou manipulaci trhu. Jestli na tom je něco pravdy, to já osobně nevím..

Supporty/rezistence stále platné hladiny.


 

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Jsme netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejsme placený signál. My Vás učíme být samostatní a na signály reagovat. Obchodujete semnou a mým týmem online

Od tohoto týdne spouštíme v IXtrading Akademii výuku, analýzy a zároveň obchody na forexovém trhu, na páru Eurodolaru (EUR/USD). Je to přijato v rámci diverzifikace, pro konzervativnější a regulované prostředí. Proto je to velmi vhodné prostředí pro výuku technické analýzy v praxi.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
IXOYEPeppa Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Peppa
Host
Peppa

práh detailismu, ne prach 🙂