19.05.19 Technická analýza NEO/USDT – Korekce ještě nemusí být u konce

1
Poop trading11 analyza

NEO/USDT věrně kopíruje velkého bratra BTC. Na trhu se NEO moc nezměnilo, trh dosáhl predikované úrovně 13.40 $. Poté se samozřejmě zatáhl až k úrovni 10.46 $. Nicméně nutno dodat, že poklesl celý market včetně Bitcoinu, a pokud bude BTC pokračovat v růstu, přidá se také NEO.

Střednědobý trend ………………………UPtrend
Dlouhodobý trend…………………………..Downtrend

Dnes se NEO obchoduje za cenu 11.46 $ a v další UP vlně by se cena mohla vrátit nad 13.40 $. Již v minulé analýze jsem upozornil na to, že potenciál NEO je zatím velmi zajímavý, dosáhnout může až 30 $.

Toto je spíše update předchozí predikce, protože kromě poslední korekce se nic nezměnilo. Skutečná změna pravděpodobně přijde překonáním posledního swingu tvořící rezistenci v úrovni 13.40 $. Zatím tedy čekáme na další cyklus, který přesáhne právě 13.40 $.

Cena dnes roste, ale zatím nedosáhla korekčního dna, které by mělo být v úrovni 9.90 $. Proto pokud se trh opět vydá down, budu v úrovni 10 – 9.50 $ opět přikupovat do pozice. První nákupy mám v úrovni 9.10 $. Target profit1 mám nastavený v úrovni 16 $ a TP2 v úrovni 29.90 $. Později se rozhodnu, jak budu postupovat dál, převážně podle situace na Bitcoinu.


Pokud se Vám moje predikce líbí, připadají Vám logické a máte v nich důvěru, tak si se mnou můžete sjednat soukromou konzultaci . Soukromou konzultaci, si můžete objednat zde: https://trading11.com/e-shop/konzultacia-s-traderom/rene/


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Peter Kleban Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Peter Kleban
Člen
Peter Kleban

Super poprosím ešte analýzu OMG