19.07.18 Denný update altcoinov- Dnes klesáme

Share This Post

Po nedávnom raste nastáva korekcia altcoinov. Je to úplne bežné. U viacerých však hrozí vytvorenie nových LOW. Kam až môžeme padnúť a kedy by mohol nastať ďalší rast si spomenieme nižšie. Na väčšiu reakciu si musíme počkať.

BNB/BTC

Binance Coin prudko klesá voči hodnote BTC. Prerazili sme support na úrovni 17 700 satoshi a práve testujeme cenovú zónu. Zatiaľ to na rast nevyzerá. Trh by sa mohol posunúť na úroveň 18 350 satoshi. Ak by sme sa tam dostali, mali by sme ísť znovu dole. Prečo? Hodnota sa opäť dostala pomedzi hranice obchodného kanála a trh zatiaľ nemá silu na prerazenie. Práve naopak, je tu ešte priestor na pokles a je veľká šanca, že otestujeme šedú zónu. Tým pádom by sme otestovali aj dno trendu (modrý kanál). Teoreticky, tu by mohol nastať dočasný obrat.

bnb

TRX/BTC

V predchádzajúcich analýzach som spomínal, že na 6H grafe oscilátor Stoch RSI vytvoril formáciu vzrastajúci klin (rising wedge), takže trh zareaguje poklesom zo strednodobého hľadiska. Keďže sme dodržiavali hranice tejto formácie (na Stoch RSI) takisto som sa prikláňal k názoru, že z veľmi krátkodobého hľadiska otestujeme nejakú rezistenciu.

V analýzach bolo spomínané, že otestujeme zelenú rezistenciu a následne šedú zónu (hornú) len ťukneme a pôjdeme down. Prvý cieľ bol stanovený na úrovni predchádzajúceho LOW na úrovni 512 Satoshi. Cena ju otestovala. Možno nastane mierna korekcia smerom up, trh sa pokúsi vytvoriť formáciu double bottom (dvojité dno). Uvidíme, či bude úspešná. Pokiaľ by hodnota prerazila toto dno, cena by mohla ísť oveľa nižšie, konkrétne do šedej (spodná) zóny. Toto prerazenie je stále v hre, no myslím si, že trh túto hranicu ešte bude testovať.

trx

XVG/BTC

Verge bude ďalší krát testovať spodnú hranicu S/R (šedej) zóny. Nevyzerá to vôbec dobre s touto kryptomenou. Je veľká pravdepodobnosť, že budeme testovať LOW z marca 2018 na úrovni 326 Satoshi, kde môžu byť naakumulované množstvá nákupných orderov. Verge stále slabne, takže si myslím, že bude to len medzi zastávka a dostaneme sa až na úroveň 290 Satoshi. Medzi týmito supportami trh môže nazbierať silu a poslať hodnotu na predchádzajúce maximá.

Na druhej strane sa dno šedej zóny preukázalo ako dostatočne silné, uvidíme, či tomu bude aj tento krát. Skôr sa prikláňam prvej verzii. Stále sa nachádzame pod MA 55, takže pokiaľ by sa cena potenciálne odrazila nasledujúca rezistencia bude na jeho úrovni.

xvg

LTC/USD

Litecoin dokázal otestovať silnú rezistenciu na úrovni 92 USD. No nedokázal uzavrieť nad ňou, aj keď ju viac krát testoval. Následne sa cena vybrala dole. Dostali sme sa až na červenú rezistenciu, ako sme predtým avizovali. Terajší vývoj na tejto kryptomene z veľkej časti záleží od priebehu BTC. Litecoin by sme znovu mohli vidieť na úrovni 82 USD. Zo strednodobého hľadiska si však myslím, že budeme rásť. Je preto možné, že nejaký čas pobudneme blízko červeného supportu, kde budú kupujúci zbierať sily pre svoj ďalší rast.

ltc

NEO/USD

Včera vyšla kvalitná analýza na NEO/USD, kde sa kolega zaoberá aktuálnou situáciou.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...