19.07.18 Technická analýza BCH/USD – Všechno je v pořádku

Share This Post

Bitcoin Cash se dokázal propracovat přes resistanci 847 $ a ještě 12h pokračoval v pohybu vzhůru až k úrovni 890 $, pak začal oslabovat. Momentálně je cena opět pod resistancí (resp. pod supportem) a tento průchod přes S/R byl dokonce korunován následným pull backem, a proto je další oslabení velmi pravděpodobné.

Daily trend………………………slábnoucí downtrend
Weekly trend…………………..silný downtrend
Volume (24)……………………738 746 000 $ /99 436 BTC

V době psaní této analýzy se Bitcoin Cash obchoduje za cenu 817,40 $. Zatím trh ztrácí -5,51% za posledních 24h.

Současný pokles bych viděl jako krátkodobou korekci k supportu 720-730 $ s následným pokračováním UP zatím k úrovni 950-1000 $. V případě pozitivního růstu se můžeme nakonec dočkat úrovně 1300-1400 $, ale zatím jsou velmi vzdálené. Úroveň 1000 $ je psychologická bariéra, kde může mít spousta obchodníků těsně pod ní nastavené své TP, a proto bych byl zde opatrný.

Bitcoin Cash – H3

Pull back potvrdil další oslabování a zcela logickou úrovní je support 720-730 $. Pokud by v supportu začal trh vykazovat známky ustupujícího tlaku medvědů tak to bude dobré znamení, že býci jsou připraveni převzít otěže. Mohli by začít hnát cenu vysoko na resistanci v oblasti 850 $. Cestou k supportu výprodej narazí na úroveň 773 $, která může cenu vrátit zpět k resistanci. Nicméně zde bych se ještě zdržel nákupů. Tyto myšlenky bych si schoval až k úrovni 720-730 $, pokud tam tlak medvědů začne slábnout. Cena by se v takovém případě mohla dostat přes resistanci až k další logické překážce 950-1000 $.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Podľa on-chain dát bol 3. štvrťrok obdobím konsolidácie, čo Q4?

Ako sa vyvíjala situácia v oblasti kryptomien v treťom...

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...