2.12.18 Technická analýza XVG/BTC – Verge ještě není připraven

Share This Post

Bitcoin velmi opatrně snižuje cenu a přibližuje se k supportu 4000 $. Předpokládám však, že v supportu dojde k odrazu na nový růst do oblasti 4400 – 4600 $. Později by cena Bitcoinu mohla dosáhnout až k úrovni 5600 $. Ono není otázkou, jestli tam dojde, ale kdy tam dojde, protože close roku rozhodne o dalším vývoji Bitcoinu v první polovině roku 2019. Podobným vývojem pravděpodobně projdou také altcoiny.

Verge se vůbec nedaří a ani současný růst ceny možná nepřinese dlouho očekávanou změnu. V minulosti se propadl pod důležitou úroveň 0.00000190 BTC a momentálně se snaží dostat zpět. Aktuálně se, v době psaní analýzy, obchoduje za cenu 0.00000188 BTC. Současná weekly svíce je sice dostatečně silná, ale pokud má Verge dále růst, tak musí v závěru dnešního dne zamířit ještě o něco výše, ideálně nad 0.00000210 BTC.

Pozornost bychom měli věnovat úrovni resistance 0.00000260 BTC, neboť na této ceně může dojít k silné reakci. Případná korekce by pak mohla srazit cenu až na dlouhodobou trend line nacházející se v úrovni 0.00000130 BTC.

Ve čtvrtek 29.11.19 se trh pokusil prorazit překonanou trendline, která poslala cenu 5. listopadu k poslednímu poklesu, který skončil skoro na dlouhodobé trendline. Domnívám se, že trh zatím není připravený na překonání resistance. Pravděpodobně budeme ještě několik dnů konsolidovat mezi úrovní 0.00000190 BTC a úrovní supportu 0.00000150 BTC. Nicméně po konsolidaci již pravděpodobně dojde k růstu ceny, ta by mohla nakonec dosáhnout až k úrovni swingového low 0.00000360 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....