20.03.2018 Technická analýza  Zcash (ZEC) – Nastává čas nákupu ?

Share This Post

Zcash patří mezi oblíbené coiny, ale bohužel, v posledních týdnech nezažívá zrovna radostné období. Na trhu ZEC/USD se díky velkému a dlouhému poklesu začíná měnit weekly trend, ale k přetočení do Down trendu ještě něco málo chybí. Nicméně k úplnému přetočení nemusí nakonec vůbec dojít, protože jeho cena se momentálně nachází na silném supportu.

Weekly trend  ……………….. velice slabý UP trend
Daily trend  ……………………  silný Down trend

Je moudré otevřít novou pozici?

Pokud se ptáte jestli je čas právě teď nakoupit tento coin, tak vás asi moc nepotěším. Abychom mohli uvažovat nad nákupy, cena sa musí vrátit do bezpečné úrovně a takovou bezpečnou úrovní bohužel není support.

Někdo může namítat že bezpečný vstup bude, když se cena vrátí zpět na support a odrazí se silnou zelenou svící. Ano to je určitě pravda, ale bohužel si musíme nejdřív položit pár otázek. Vyplatí se mi riskovat vstup proti down trendu? Kolik můžu vydělat při takovém riziku? Kam až  můžu držet otevřenou pozici?

Bohužel, i když v sobě najdete dobrodruh,a který chce kliknout BUY a za každou cenu nakoupit tento coin, tak nemůžeme počítat s velkým zázrakem. Nad současnou cenou je silná resistance a trh se pohybuje v relativně úzkém pásmu 80$. A právě z tohoto důvodu bych nikomu nákup Zcash nemohl doporučit. Toto pásmo je velice zrádné a nebezpečné!

 Zcash (ZEC)
Zcash (ZEC) 

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.


Všichni chtějí vědět kdy bude možné vyhlížet otočení klesajícího trendu. Víte, při takovém propadu většinou nedochází k otočení směru nikterak rychle. Pro mě bude první vlaštovkou případné změny, pokud uvidím open weekly svíce nad cenou 320 $. To je pro mě bezpečná zóna, kdy budu vyhlížet první signály, které budou naznačovat změnu chování celého trhu.

Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit a spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné!

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...