20.09.18 Denný update vývoja altcoinov – XRP, IOTA, ETC, BNB, XLM

Share This Post

Bolo zaujímavé sledovať altcoiny pri večernom vyčíňaní Bitcoinu. Neviem, či ste si to všimli, ale inak vysoko senzitívne altcoiny, prakticky na tento pohyb absolútne nereagovali a žili si ďalej svojim životom. Žeby sme sa konečne dočkali nezávislosti altcoinov od Bitcoinu.

XRP/BTC

XRPUSD

Poďme sa najprv pozrieť na Ripple. Od včera nám pribudli ďalšie štyri 6H sviece a hneď je to o čosi jasnejšie. Pod kĺzavým priemerom sa začala tvoriť vlajka, ktorú by sme mohli ešte dnes večer, prípadne zajtra do obeda opustiť. Už sa začali uvoľňovať aj indikátory, takže teraz je tu možnosť pohybu obidvoma smermi. Čo vám poradiť? Ak ste stále v trhu, poistil by som si zisk príkazom Stop-loss pod vlajkou, čiže niekde nad 0.3 $. Ak ste vyskočili, nič sa nedeje. Nákupným príkazom nad vlajkou, čiže na 0.34 $ nemôžete nič pokaziť.

EDIT: Kým som stihol dorobiť update, Ripple opustil vlajku a vystrelil Up. Rast by mohol pokračovať až k 0.4 $, kde pravdepodobne dôjde ku konsolidácii.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa pomaličky plazí do strany a drží sa nad supportom 8100 Satoshi. Každý pokus o rast je odrazený plávajúcou rezistenciou v podobe kĺzavých priemerov. Myslím, že takýmto tempom plávajúca rezistencia stlačí cenu pod support a padneme k 7000 Satoshi.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic prepadlo pod silný support 1720 Satoshi. To nie je dobrá správa pre tento altcoin. Bol to posledný silný support, ktorý dlho udržiaval cenu Etherea Clasic nad vodou. Jeho prekonaním sa tak trochu pootvorila pandorina skrinka. Pravdepodobne pôjdeme k 1500 Satoshi.

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin už vyše mesiaca stagnuje a graf vyzerá ako EKG pacienta pred klinickou smrťou. Smerom dole ho nepustí silné supportne pásmo a smerom hore, zase pre zmenu, blokujú cestu kĺzavé priemery. Binance Coin pravdepodobné preberie z tohto marazmu až celkové oživenie trhu kryptomien, no to môže trvať ešte dlhé mesiace.

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar sa taktiež drží nad supportom, ale ťažko povedať na ako dlho. Z vrchu sa pomaličky približuje MA200 a vzhľadom na dlhodobú neschopnosť trhu prekonať túto plavajúcu rezistenciu sa dá predpokldať, že cena bude postupne vytlačená pod support. To by vyvolalo opätovný pokles k 3000 Satoshi.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...