21.05.19 Technická analýza ZIL/BTC – Světlo na konci tunelu zatím nedosažitelné

0
analyza trading11 doge coin

ZILLIQA vytvořila nové dno a nyní se začíná vracet k nejbližší rezistenci. Tato rezistence se nachází v úrovni 0.00000562 BTC. Indikátor RSI se dostal až do překoupené zóny, a proto podporuje současný růst k rezistenci. Co naopak růst nepodporuje, a je to důležité, je dlouhodobý a střednědobý trend, který je silně down.

Střednědobý trend………………Downtrend
Dlouhodobý trend ………………Downtrend

Vzhledem k silnému downtrendu bych se nechal přesvědčit k nákupu ZIL jedině nad rezistencí 0.00000562 BTC. Navíc bych nad tou rezistencí chtěl vidět jasný technický signál v podobě pull backu.

Ještě než se cena dostane k rezistenci (pokud vůbec), musí si poradit s klesající střednědobou trendline a swingovým low v úrovni 0.00000365 BTC. Obě překážky jsou prakticky ve stejné úrovni, co se týče místa retestu. Pokud cena překoná tuto trend line, bude šance, že se trh pokusí rezistenci 0.00000562 BTC překonat. Zatím se však spíše přikláním k variantě, kdy pokus o růst zastaví právě trendline v úrovni swingového low 0.00000365 BTC.


Pokud se Vám moje predikce líbí, připadají Vám logické a máte v nich důvěru, tak si se mnou můžete sjednat soukromou konzultaci . Soukromou konzultaci, si můžete objednat zde: https://trading11.com/e-shop/konzultacia-s-traderom/rene/


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na