21.05.19 Technická analýza EOS/BTC – Nebude to snadné

0
300 analyza trading11

Bitcoin dnes konsoliduje v úrovni 7 900 – 8 000 $. Vytváří se tak možnost vytvoření formace double top. Samozřejmě za předpokladu, že tato konsolidace bude zakončena pohybem dolů. Pak by nás měla zajímat úroveň 7 100 – 7 000 $, která tvoří neck line formace DT. Dnešní pohyb Bitcoinu víceméně do strany nahrává altcoinům, které jsou dnes v zelených číslech.

EOS v poslední analýze předpokládal pohyb k supportu v úrovni 0.0007063 – 0.0006725 BTC. Cena skutečně spadla a zastavila se 0.0007006 BTC, tedy na samotné hranici supportu.

Střednědobý trend………………. Downtrend
Dlouhodobý trend ………………..UPtrend

Cena se následně odrazila od supportu, ale protože celkově se cena nachází pod rezistencí, šance na silný růst je omezena. V podstatě nyní může nastat dlouhodobá konsolidace, kdy se nakumuluje dostatečná kupní síla, která následně prorazí rezistenci.

Konsolidace by mohla přetrvat do konce měsíce, ale neměla by klesnout pod úroveň 0.0006725 BTC. To je taková červená linie, pod kterou se cena nesmí dostat, tedy za předpokladu, že chceme spekulovat na růst. Aktuální weekly svíce je zatím velmi nerozhodná a zůstává na svém open. Vytváří se tak doji svíce. To znamená, že ani jedna ze stran nemá převahu, což nahrává konsolidaci. Pokud by cena příští týden zůstala v zajetí supportu okolo úrovně 0.0006725 BTC, doba konsolidace se může prodloužit o několik týdnů.

Teď tedy očekávám spíše konsolidaci mezi supportem a rezistencí. Cena tak může oscilovat v rozmezí 20 %.


Pokud se Vám moje predikce líbí, připadají Vám logické a máte v nich důvěru, tak si se mnou můžete sjednat soukromou konzultaci. Soukromou konzultaci, si můžete objednat zde: https://trading11.com/e-shop/konzultacia-s-traderom/rene/


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na