21.07.2018 Večerný update altcoinov- Nasledujeme podľa ostatných

Share This Post

Veľa altcoinov sa chová podobne. V tejto analýze si povieme, na ktorých kryptomenách by mohol nasledovať rast a ktoré „nasledjú stádo“. Takisto si rozoberieme altcoiny, s ktorými to nevyzerá príliš dobre.

Ktoré altcoiny vás zaujímajú? Hlasujte v ankete a my sa na ne pozrieme.

BNB/BTC

Včera sme otestovali červenú S/R zónu a po pár hodinách sme sa odrazili. Trendový kanál stále drží a dotyk na jeho dne spôsobil mierny rast. Najbližší úroveň, kam by sa cena mohla dostať, je zelená S/R zóna. Zároveň to bude aj horná hranica modrého kanálu. MACD signalizuje rast a Stoch RSI takisto. Pri teste tejto hranice bude istá pravdepodobnosť prerazenia smerom nahor. Na druhej strane po tomto otestovaní sa cena môže naspäť vrátiť do červenej zóny. O priebehu budeme informovať v našich analýzach.

bnb

ADA/BTC

Cardano naberá silu na svoj ďalší rast. Aspoň podľa indikátorov. To však nemusí znamenať, že rásť bude okamžite. Biely support sa zdal ako dostatočne silný. Dôležité bude prekonať červenú rezistenciu. Aktuálne sa Cardano nachádza medzi MA 55 a EMA 100, čo signalizuje nerozhodnosť trhu. Pokiaľ by sme prekonali 100 EMA, bol by to pozitívny signál. Následne by sme mohli otestovať zelenú zónu a potom vrchol z nedávna.

Na druhej strane je tu riziko vzniku formácie Hlava a ramená, čo by signalizovalo pokles. Kedy by tento jav nastal? Aby sme sa vyhli tejto formácií, je potrebné, aby hodnota nekonsolidovala príliš dlho medzi červeným a bielym supportom. Pokiaľ by bola formácia platná, nastal by pokles až na test trendline, prípadne test šedej S/R zóny.

ada

XVG/BTC

S kryptomenou Verge to nevyzerá veľmi dobre. Práve naopak. V predchádzajúcej analýze som spomínal, že keď prerazíme šedú zónu smerom nadol, pád bude tvrdý. Cena sa začína otáčať medzi dvomi červenými S/R zónami a aktuálne dno za posledné mesiace vzniklo na úrovni 304 Satoshi. Indikátory síce ukazujú rast, no vážne z krátkodobého hľadiska. Veľmi by som optimistický nebol. Pokiaľ prerazíme tenkú rezistenciu na úrovni 326 Satoshi maximálny cieľ je otestovanie šedej zóny. Tu predávajúci pravdepodobne znovu naberú silu, aby cenu stlačili oveľa nižšie.

Jediná záchrana pre XVG je silná zelená sviečka, ktorá uzavrie nad MA 55 a EMA 100.

xvg

Odporúčam prečítať podrobnejšiu analýzu od kolegu.

ZEC/USD

Červená zóna supportov na tejto kryptomene je zatiaľ pevná. Cena sa nachádza nad EMA 100 a MA 55 (4h graf). Z denného timeframe obchodujeme pod nimi a cena sa dotkla EMA 100 (denné hľadisko). Z krátkodobého pohľadu by sme teoreticky mohli otestovať predchádzajúcu zelenú zónu. Indikátory vyzerajú pozitívne. Jediná prekážka je biela rezistencia. Z denného pohľadu situácia nevyzerá až tak dobre, takže si myslím, že podľa informácií aké nám trh dal môžeme maximálne otestovať hornú trendline. Myslím si, že o pár dní môže nastať znovu retest červenej zóny, no z krátkodobého hľadiska sa prikláňam k rastu.zec

LTC/USD

Dnes vyšla čerstvá analýza na Litecoin.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....