21.08.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, TRX, BNB, XLM

Share This Post

Cena Bitcoinu je v posledných dňoch neustále manipulovaná, čo spôsobuje rýchly rast a následne rovnako rýchly pád jeho ceny aj o dve tri stovky dolárov. Takéto manipulácie nepridávajú na dôveryhodnosti trhu kryptomien a podľa toho sa aj správa. Ceny altcoinov stagnujú a čakajú až sa situácia opäť unormálni, prípadne si Bitcoin konečne vyberie smer, kam ďalej.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano spravilo ďalšiu vlnku a opäť pokleslo o niekoľko desiatok Satoshi. A tento scénar sa bude pravdepodobne opakovať až do samotnej špičky vzniknutého trojuholníka, čo môže trvať ďalší týždeň.

IOTA/BTC

IOTABTC

Iota konsoliduje vo formácii trojuholník, ktorý je už viditeľný aj na dennom grafe. A pri tomto grafe môžeme aj ostať. Ak sa pozrieme na indikátor RSI je vidieť, že trh krásne kopíruje znázornenú Trend Line. Myslím, že čochvíľa na nás čaká ďalší pokles k 6800 Satoshi, prípadne až k 5900.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON je každým dňom tlačený nižšie a nižšie. Spôsobuje to klesajúci kĺzavý priemer MA55, ktorý prakticky kopíruje Downtrend Line. Na dennom grafe je to klesanie vidieť ešte lepšie.
Inak situácia pri tomto coine je rovnaká ako u Cardana. Pomaličky zapĺňa vzniknutý trojuholník. No potrvá to ešte niekoľko dní.

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin opustil vzniknutý trojuholník a opäť tým najhorším smerom, čiže Down. Najpravdepodobnejší scénar je návrat do supportneho pásma nad hodnotou 14080 Satoshi. To je zároveň aj hodnota, pod ktorú nesmie cena klesnúť. Ak sa tak stane, na týždennom grafe sa nám potvrdí formácia 123 Top, čo by sme videli iba neradi. Zostáva iba dúfať.

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar niekoľko dní testovalo zospodu kĺzavý priemer MA200. Bohužiaľ, trh nemá silu túto plavúcu rezistenciu prekonať a tým pádom cena zamierila Down. Hodnota 3296 Satoshi je LOW predchádzajúceho týždňa. Ak ju cena v priebehu týždňa prekoná, bude to znamenať ďalšie oslabovanie až ku kľúčovej úrovni 3000 Satoshi.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....