22.04.18 Technická analýza ADA/BTC – Po rychlém růstu odpočinek

Share This Post

ADA před několika dny překonalo silnou S/R úroveň, která nejdříve aktivně bránila pohybu UP. Momentálně máme definovaný UPtrend, a proto můžeme využívat korekční pohyby k nákupům. Prvním takovým návratem může být pullback k supportu.

Po tom co dokázala cena překonat silnou resistenci se očekává korekce, která otestuje jestli je S/R dostatečně silná a poskytne trhu oporu v případě nečekaných poklesů.

Pět týdnů růstu poněkud vyčerpalo růstový potenciál, a proto je případná korekce nad supportem vítána. Trh musí nabrat další objednávky aby se odrazil od supportu a mohl pokračovat v růstu, tedy ve směru UPtrendu. Také se může stát, že cena bude před dalším posilováním nejdříve nad supportem konsolidovat.

Cardano – Daily

Pokud trh začne opět růst, bude mu v cestě stát několik překážek na silných cenách. První úroveň, jež bude bránit dalšímu růstu může být 0.00003517 BTC. Jedná se o reakční svíci, která se odrazila od supportu 25 února. Reakce na supportu byla poměrně silná, ale následující svíce pohyb negovala, a poté začal trh padat. Zastavil se až pod supportem na ceně 0.00002539 BTC,

A právě proto, že z této svíce vznikl zmíněný negativní pohyb, můžeme na tomto high očekávat opět problém, který vyvolá korekci. Dnes máme ovšem výhodu v tom, že je definovaný UPtrend, a proto případný pohyb dolů k supportu bude proti trendu. Záporné pohyby se tedy za příznivých podmínek dají využít k nákupům.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Binance US v problémoch: Riaditeľ opúšťa spoločnosť, objem burzy klesá uprostred krízy

Dňa 16. septembra predstavoval objem výmeny na Binance US...

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...