22.07.18 Večerný update altcoinov – Najbližšie hodiny budeme rásť

Share This Post

Keďže počas dnešného dňa sme viacmenej konsolidovali, čakali sme na pohyb BTC. Ten síce nebol veľmi výrazný, no tento krok sme potrebovali pre rast ďalších altcoinov, ktoré sa pohybovali do strany. V najbližších hodinách by sme teda mohli rásť.

Ktoré altcoiny vás zaujímajú? Hlasujte v ankete a my sa na ne pozrieme.

IOTA/BTC

IOTA stále testuje spodnú hranu Falling wedge. Scenár je identický ako v predchádzajúcej analýze. Klesajúci klin je jednoznačne býčia formácia, no občas sa môže stať, že nedopadne podľa očakávania. Pre rozbehnutie rastu potrebujeme otestovať zelenú S/R zónu a až potom môžeme hovoriť o potenciálnom prerazení. Aj keď indikátory nevyzerajú úplne pozitívne, stále si myslím, že túto zónu otestujeme. V opačnom prípade, teda keď cena prerazí nadol, môžeme očakávať hlboký pád. Prvá zastávka by bola červená S/R zóna.

iota

ADA/BTC

Cardano dokázalo preraziť 100 EMA a takisto aj červenú rezistenciu. Následne sme otestovali zelenú S/R zónu, čo bolo pravdepodobné. K tomuto názoru sme sa prikláňali v predchádzajúcich analýzach. Aktuálne ADA vyzerá bullish z krátkodobého hľadiska, čo je pozitívny signál. Krivky na MACD (6H timeframe) sú blízko prekríženia smerom nahor a Stoch RSI ukazuje silný pohyb vpred. To by v najbližšom čase mohlo signalizovať otestovanie hornej hranice zelenej zóny a je reálne, že otestujeme aj rezistenciu na úrovni 2576 Satoshi. Silný support, o ktorý sa môžeme oprieť je v tomto prípadne EMA 100 a MA 55. V hre je stále aj formácia Hlava a ramená. To by sme však museli konsolidovať v rozhraní medzi MA55 a červenou rezistenciou.

ada

BNB/BTC

S kryptomenou Binance Coin to nevyzerá príliš ružovo. Stále obchodujeme v downtrendovom channeli. Trh zatiaľ rešpektuje jeho dná a vrcholy. Preto prerazenie aktuálneho supportu môže cenu stlačiť až na úroveň 15 478 Satoshi. V opačnom prípade, trh môže otestovať hornú hranicu trendového kanála a teda aj zelenú S/R zónu. Z krátkodobého hľadiska som viac priklonený konsodilácií do strany a následne dolu. No nemyslím si, že klesať budeme dlhodobo, keďže trh začína byť OVERSOLD.

ZEC/USD

Zcash naberá silu a vyzerá, že bude atakovať bielu rezistenciu na úrovni 199 USD. Následne tu očakávam miernu konsolidáciu, prípadne korekciu späť na kĺzavé priemery a potom zase up. Tento krát na úroveň zelenej S/R zóny. Nakupujúci dokázali vytlačiť cenu nad 100 EMA a 55 MA, čo je dobré znamenie. Tieto priemery budú slúžiť ako silné supporty v najbližších hodinách.

XVG/BTC

Pri Verge platí ten istý scenár ako z nedávnej analýzy. Práve testujeme červenú S/R zónu. Z môjho pohľadu je to len medzi-zastávka pred poklesom. Keďže dno šedej zóny bolo veľmi dlho testované, očakávam tam veľa orderov na Take Profit. Pokiaľ by sa tejto kryptomeny podarilo nazbierať nejaké sily na rast, bolo by to len test šedej zóny. Viac pravdepodobný je pokles. Jediná vec, čo môže Verge zachrániť je veľmi silná pumpa smerom UP.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

Related Posts

Prípad Ripple: Advokát XRP odhaduje víťazstvo SEC na “menej ako 3 %”

V prebiehajúcej právnej bitke medzi spoločnosťou Ripple a Komisiou...

VanEck predpovedá, že Ethereum dosiahne do roku 2030 11 800 USD

Nedávny hard fork Etherea, ktorý umožňuje používateľom vybrať stakované...

Výnosy kryptoměn souvisejících s AI vzrostly po spuštění ChatGPT až o 41 %

Nedávná studie provedená výzkumníky z Blockchain Research Lab v Hamburku...

Obtiažnosť ťažby bitcoinu dosiahla historické maximum

Obtiažnosť ťažby bitcoinu (BTC) sa 31. mája navýšila a...

Binance školila českých policajtov a prokurátorov v Prahe

Spoločnosť Binance usporiadala v minulom týždni sériu seminárov pre...