22.10.18 Technická analýza XVG/BTC – Není o co stát

Share This Post

Bitcoin zůstává, stejně jako v předchozích dnech, absolutně bez výraznější změny. Zajímavé je, že v minulosti znamenal test a odmítnutí úrovně 6200 $ jasný signál trhu. V předchozích situacích vždy došlo k výraznému nárůstu ceny. Ovšem teď jakoby se z trhu vytratil zájem obchodníků, skutečně to připomíná klid před bouří. Bohužel zatím co většina z davu očekává prudký nárůst ceny, tak já stále čekám na pokles k 5400 $. A nutno podotknouti, že pokud skutečně Bitcoin zamíří pod 6000 $, tak budou altcoiny padat jak na podzim hrušky ze stromu.

Tento stav, kdy se Bitcoin bude pohybovat do strany, může klidně trvat ještě několik týdnů, ale myslím si, že v polovině listopadu by mohlo přijít rozhýbání trhu. Nezbývá nám skutečně nic než čekat, jestli se mocné páky dají v následujících dnech do pohybu. Zatím to však nahrává mé dlouhodobé myšlence, že BTC bude koncem roku v úrovni okolo 5400-5200 $.

Najít na altcoinech něco pozitivního není v dnešních dnech vůbec snadné. Dokonce ani Verge, který v předchozí analýze předvedl technicky přesnou korekci, nedokáže v těchto časech najít sílu k růstu. Predikovaná oblast 0.00000270 BTC nebyla ani otestována. Trh sice technicky přesně otočil na supportu 0.00000226 BTC, ale nakonec dosáhl pouze k úrovni 0.00000253 BTC. Zde se trh znovu prudce otočil a začal padat dokonce pod lokální support 0.00000226 BTC. Tento propad způsobil prudký propad Bitcoinu 11.10.18.

Co tedy můžeme dál očekávat?
Bohužel teď se dá očekávat pokles k úrovni silného supportu 0.00000226- 0.00000200 BTC. Samotnou výzvou, v případě obratu, bude překonání 0.00000240 BTC. Tedy nic, co by stálo za riziko vstupu do trhu, zvláště pak když hrozí další oslabení Bitcoinu a opětovný retest hladiny 6300-6200 $. Verge bych teď úplně vynechal a silného supportu v oblasti 0.00000226- 0.00000200 BTC bych využil, pouze pokud by začal Bitcoin posilovat.

Čím dál více se na XVG ukazuje, že se v současnosti jedná o vzestupnou konsolidační zónu, která může být překonána směrem down.  Stále tak hrozí, že Verge propadne do spodních pater trhu okolo úrovní 0.00000060 BTC. Překonání modré TL bude pravděpodobně znamenat otestování low 0.00000165 BTC. Tuto hladinu vnímám jako možnost poslední záchrany před silným výprodejem.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....