23.04.19 Technická analýza XMR/USD – Připravuje se Monero na skok?

0
klokan analyza trading11

Bitcoin teď večer atakuje úroveň 5600 $ a posiluje tak, podle CMC, dnešní daily svíci o 4,61 %. Jak to dopadne, uvidíme pravděpodobně koncem týdne. Ale altcoiny na to zatím moc nereagují, stále vyčkávají, jak tento test resistance dopadne.

Monero pomalu zvedá hlavu z písku a v době psaní analýzy se obchoduje za cenu 70 $. Bohužel se obávám, jestli vůbec ještě někdy bude, díky budoucím regulacím, zajímavou investicí.

Střednědobý trend………………………….UPtrend
Dlouhodobý trend………………………….. rychle oslabující downtrend

Postupný růst ceny by mohl pokračovat až k úrovni 91 $. Bohužel, toto je velmi silná resistance a cena jí nemusí na první pokus překonat. Nicméně dlouhodobý downtrend výrazně oslabil a tak se zdá, že další oslabování s případnou korekcí Bitcoionu, by nemuselo být pro Monero zas až tak drastické.

Teď bude důležité, jak se cena zachová v následujících dnech. Pokud se podaří překonat předchozí zaváhání a cena se dostane nad 73-75 $, tak pravděpodobně bude pokračovat k resistanci. Zde pak očekávám korekci zpět k úrovni 73-70 $. Celkový potenciál je k úrovni 120 $, ale v cestě nám stojí právě resistance 91 $. Jestliže po selhání v resistanci nedojde k silnějšímu poklesu pod 70 $, tak by druhý pokus v překonání resistance mohl být úspěšný.

Aktuálně tedy potřebujeme dostat cenu přes 73 $ a následně nás bude zajímat reakce v resistanci.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na