23.04.19 Technická analýza BNB/USD – Malý update

0
analyza trading11

Takže Bitcoin se nám probral k životu. Upřímně mu to moc nevěřím! Když se podíváte na altcoiny, tak na to zatím moc nereagují. Já osobně mu dám prostor do poloviny týdne, jestli se skutečně udrží nad resistancí 5500 $. Mohlo by to být skutečné díky předchozí weekly, která zavřela silně pro další UP a včerejší daily konečně zavřela nad 5350 $. Vstupovat do trhu nákupem v resistanci není moc profesionální, proto si rád počkám.

BNB po dosažení nového ATH v úrovni 26 $ pravděpodobně rozjíždí korekci. Ta by mohla dosáhnout úrovně lokálního supportu 20 $.

Střednědobý trend…………………… silný UPtrend
Dlouhodobý trend…………………….. silný UPtrend

Předchozí týden překonal úroveň swingu 20 $, weekly byla skutečně velmi silná a na to trh reaguje korekčně. Zatím trh již třetí den klesá a dává tak za pravdu předchozí analýze z 20.04.2019.

Aktuálně počítám s poklesem k úrovni 20 $ s tím, že se nebude jednat o přímý sestup. Cena se může stále vracet k úrovni lokální resistance 24.70 $ a takový návrat může nastat v úrovni 22,60 $. Cena oslabuje poté, co Binance oznámila spuštění DEX. Nicméně se nedomnívám, že BNB dosáhlo nového maxima a tím vše končí. Poté, co BNB dokončí tuto malou korekci, tak se pravděpodobně vrátí k růstu do oblasti 30 $.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na