23.05.19 Technická analýza XRP/BTC – Obratová formace DB a ranní update Bitcoinu

2
analyza trading11

Včera jsem upozornil na možný propad k úrovni 7650 $ a cena nakonec večer spadla k 7500 $. Aktuálně to vypadá na další oslabení k 7250 $, ale před tím se může cena vrátit k lokální resistanci 7950 $. Jedině proražení nad úroveň 8200 $ by mohlo situaci změnit a trh by pak pravděpodobně zamířil k 9600 $. Zatím je trh nastavený k postupnému snižování ceny až k úrovni 7200 $.

XRP/BTC může ještě v tomto týdnu, vlivem působení supportu, klesat k úrovni 0.00004467 BTC, ale v následujícím týdnu očekávám spíše stagnaci. Pokud se cena během následujícího týdne nepropadne pod support 0.00004325 BTC, tak je poměrně velká pravděpodobnost, že postupně začne cena XRP narůstat.

Střednědobý trend……………….downtrend
Dlouhodobý trend…………………downtrend

Cena to s tím postupným zvyšováním nebude mít snadné. Celkově je trh narušený posledním silným výprodejem, a proto se postupný růst ceny bude podobat spíše postupně vzrůstající konsolidaci.

Cena se pravděpodobně bude postupně vracet k supportu v úrovni 0.00004772-0.00005000 BTC. Nicméně, postupně by měla cena růst k resistanci 0.00007100 BTC a později až k úrovni 0.00009413 BTC. Po překonání úrovně posledního odporu 0.00009413 může nastat skutečně silný dlouhodobý růst. Ale k tomu samozřejmě nedojde přes noc, tento proces může trvat několik měsíců.

Každopádně současná cena vytvořila dlouhodobou formaci doule bottom v úrovni 0.00004467 BTC a to je zatím velmi pozitivní signál. Cena však nesmí pod tento support spadnout, to by pak byl postupný obrat trhu ohrožený.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MartinTBX Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
TBX
Člen
TBX

Rene dik za analyzu, ja zvyknem porovnavat ceny radsej k Fiatu, kedze volatilita BTC je tiez znacna, co sa vam traderom viac osvedcilo BTC alebo USD?

Martin
Člen
Martin

V tomhle prupade je „kurz“ dost zasadni jestli uz pujdeme up nebo se bude vyprodavat, krasna sance namnozit tak luxusne btc 🙂