23.7.2019 – Update altcoinov – TRX, LTC, OMG

Share This Post

Máme tu večerný update. Niektoré altcoiny vyzerajú vážne dobre a sú zrelé aspoň na korekciu smerom nahor. Netreba však zabúdať aj na negatívny scenár.  TRX/BTC Na trx sa dávnejšie vytvorila vynikajúca obchodná príležitosť. Graf signalizoval dva silné býčie patterny a to formáciu falling wedge spolu inverznou formáciou H&S (Head and Shoulders). Trh naplnil potenciál formácie….

Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

Already a member? Přihlaste se zde

Related Posts

Bílý dům viní Moonshot AI ze zneužití technologie Anthropic pro Kimi K3

Bílý dům obvinil Moonshot AI, že při vývoji modelu Kimi K3 využila distilaci technologie Anthropic. Část expertů ale zpochybňuje, že by výkon nového čínského modelu šlo vysvětlit právě tímto postupem.

Stripe chce koupit PayPal za 53 miliard dolarů. Stačí to akcionářům?

Stripe a Advent International nabídly za PayPal 53 miliard dolarů, tedy 60,50 dolaru za akcii. PayPal nabídku zatím nekomentoval a řeší cenu, financování i regulaci.

Bitcoin vyskočil nad 64 000 USD po slabší inflaci v USA

Bitcoin po zveřejnění červnové inflace v USA krátce vystoupal nad 64 000 USD. Index spotřebitelských cen klesl meziměsíčně o 0,4 %, což byl největší pokles od dubna 2020. Obchodníci ale upozorňují, že cena stále naráží na důležitý odpor.

Tři američtí politici nakoupili akcie SpaceX krátce po rekordním IPO

Tři členové Sněmovny reprezentantů USA koupili akcie SpaceX krátce po rekordním vstupu firmy na burzu. Nákupy přitahují pozornost hlavně kvůli načasování a vazbám společnosti na americkou vládu.

Bitcoin narazil u 64 000 USD. Přijde obrat už na podzim?

Bitcoin po týdenní uzávěrce oslabil k 62 500 USD a oblast kolem 64 000 USD zůstává krátkodobou překážkou. Trh sleduje inflaci v USA, vystoupení Kevina Warshe k politice Fedu i napětí mezi USA a Íránem.

Polymarket chce v USA nabídnout obchodování na marži

Predikční platforma Polymarket podniká další krok k rozšíření svých služeb na americkém trhu. Její přidružená společnost Coming Home GBA LLC podala u americké National Futures Association žádosti, které by platformě otevřely cestu k obchodování na marži.